Architektų paieška

Tekstas Ieškoti >
UAB "MALINA dizainas"

2007.06.21  
Foto
Kontaktai

Miestas:Vilnius

Adresas:Motorų g.14

Telefonai:865963901; 865963900

El.paštas:info.malina@yahoo.com

Svetainė:www.malina.lt

     Mūsų įmonė užsiima įvairios paskirties nestandartinių baldų projektavimu ir gamyba. Projektuodami baldus visada atsižvelgiame į užsakovo poreikius, baldo patogumą ir funkcionalumą. Ne mažesnį dėmesį kreipiame ir į naujausias dizaino ir spalvų tendencijas. Platus medžiagų pasirinkimas ir neribota dizainerių vaizduotė leidžia nevaržomai kurti bet kokios formos ir paskirties patalpoje, o gamybos darbuotojų kvalifikacija - atlikti užsakymus kokybiškai.
     Kompiuterinio projektavimo dėka mes suteikiame užsakovui galimybę pamatyti siūlomą baldą dar prieš projektui patenkant į gamybos cechą.
     Pas mus galite užsisakyti importuojamus virtuvės baldus iš Italijos, pagamintus su aukštos kokybės medžio masyvo fasadais. Projektuotojas maloniai Jums padės parinkti reikiamus baldų elementus, kurie sukurs Jūsų virtuvėje harmonijos atmosferą. Taip pat siūlome kokybiškų kėdžių, staliukų ir minkštasuolių pasirinkimą.
     Norėdami suteikti baldams išskirtinumo, siūlome dekoruoti juos įvairiais tapybos elementais. Dažniausiai yra dekoruojamos stumdomos durys ir vaikų kambario baldai - tam galima panaudoti laminuotą plokštę, įvairius tapetus, tapybą, stiklą, plastiką, bei neribotas šių medžiagų kombinacijas.

Galerijos (1)

Projektai Architektai Straipsniai Pagalba Kontaktai

© 2007-2015 Namų planai Privatumas Reklama Mantra radio