Architektų paieška

Tekstas Ieškoti >
in.formus

2010.07.21  
Foto
Kontaktai

Miestas:Vilnius

Adresas:Konstitucijos pr. 23C- 207

Telefonai:866263711; 864580531

El.paštas:in.formus@hotmail.com

Svetainė:www.informus.lt

Statybos darbai dažnam yra tikras galvos skausmas, tačiau turėti jaukius, patogius ir gražius namus norime kiekvienas. Norėdami išvengti stresinių situacijų darbe, sutaupyti laiką, nervus ir, dažniausiai, pinigus, tikime, pagalvojate apie profesionalią pagalbą.
 
Mes - Raminta ir Kristina -architektė ir interjero dizainerė. Esame diplomuotos, turinčios 
keletą metų patirties interjerų bei pastatų projektavime.
Mūsų kūrybinio dueto in.formus misija yra kurti kokybiškus užsakovo poreikius atitinkančius tiek gyvenamųjų tiek komercinių patalpų interjerus; glaudžiai bendradarbiauti su statybinėmis įmonėmis, bei baldų gamintojais; nuolatos sekti naujausias mados tendencijas diktuojamas pasaulinio lygmens baldų, šviestuvų bei kitų interjero aksesuarų ir apdailos medžiagų gamintojų; pačioms aktyviai ieškoti inovatyvių sprendimų ir juos pritaikyti projektuose; siekti individualaus ir originalaus sprendimo kiekvienam užsakovui.

Rengiant projektą didžiausias dėmesys skiriamas Jūsų poreikių analizei. Tai yra pamatas tolimesniems darbams, todėl nuoširdus bendradarbiavimas su klientais yra kertinis akmuo mūsų darbo filosofijoje. Interjero projektavimas prasideda nuo Jūsų poreikių ir nuo esamos situacijos analizės. Pirmiausia išsiaiškiname Jūsų norus, tikslus, lūkesčšius bei terminus. Tada ieškome sprendimų, kuriame pradinę interjero koncepciją. 

Galerijos (4)

Projektai Architektai Straipsniai Pagalba Kontaktai

© 2007-2015 Namų planai Privatumas Reklama Mantra radio