Straipsnių paieška

Tekstas Ieškoti >
Įvairios šiltinimo technologijos, jų trūkumai bei privalumai

2009.11.04  
Kaip jau minėta, galime rinktis iš skirtingų šiltinimo medžiagų- tai gali būti tradicinės lakštinės medžiagos (akmens vata, stiklo vata, putų polistirolis), tačiau naudojant šias medžiagas beveik nepavyksta tinkamai užsandarinti įvairių konstrukcijų kampų bei medžiagų sandūrų. Pastatų šiltinimui naudojant šias tradicines šiltinimo medžiagas reikalinga yra papildoma ir daug kainuojanti bei pastatams neleidžianti kvėpuoti garo konstrukcija.
Taigi, norint kokybiškai apšiltinti pastatą, vertėtų pasidomėti ir naujomis šiltinimo technologijomis. Vis populiaresniu tampa ir pastatų šiltinimas ekovata. Ekovata- tai jau kelis dešimtmečius Austrijoje gaminama termoizoliacinė medžiaga. Tai medžio plaušas impregnuotas chemiškai nelakiomis medžiagomis. THERMOFLOC ekovata gaminama konservuojant boru. Tai jokiu būdu nėra kenksminga sveikatai, tačiau svarbu atkreipti dėmesį į tai, jog būtent dėl tokio gamybos būdo pastatai yra apsaugomi nuo graužikų bei vabzdžių, o tai kartu užtikrina ir patalpų higieną.
Vienas didžiausių privalumų yra tai, jog šiltinant pastatą ekovata, nereikia gadinti sienų ar stogo apdailų- ekovata yra tiesiog įpučiama į vidų. Ji užpildo visas tuščias ertmes, net siauriausius plyšelius, todėl nelieka siūlių- tai leidžia pasiekti ir geresnę šilumos varžą. Taip galime mažinti patalpų šildymo bei vėsinimo išlaidas.
Taigi, norėdami išsirinkti kokybiškiausią bei efektyviausią pastatų šiltinimo technologiją, turėtume atsižvelgti ir į naujų technologijų siūlomus privalumus.

Thermofloc ekovata: www.geravata.lt

Įvertinkite straipsnį:
Komentarai: (0)
Jūsų komentaras:

Vardas:

 

Projektai Architektai Straipsniai Pagalba Kontaktai

© 2007-2015 Namų planai Privatumas Reklama Mantra radio