Straipsnių paieška

Tekstas Ieškoti >
Naujos šiltinimo technologijos padeda sutaupyti ne tik daugiau laiko, tačiau ir pinigų

2009.11.04  
THERMOFLOC ekovata - tai Austrijoje celiuliozės pagrindu jau 20 metų gaminama šiltinimo medžiaga, kurios teikiamais privalumais šiuo metu  naudojasi pažangias bei novatoriškas technologijas vertinantys užsakovai. Ši ekovata yra pripažinta ir Europos Sąjungoje- tai patvirtina ir turimas EOTA CE sertifikatas.
THERMOFLOC įpučiama termoizoliacinė medžiaga naudojama stogui, išorinėms bei vidinėms sienoms, taip pat perdengimams tarp aukštų. TERMOFLOC ekovatą labai paprasta naudoti- norint pastatą apšiltinti, nereikia gadinti sienų apdailos, ekovata tiesiog yra įpurškiama į vidų- taip užpildomi oro tarpas. Norint užpildyti oro tarpą tarp stogo apdailos ir gegnių, stogo apdailos ar stogo taip pat nereikia nulupti, todėl tai ne tik patogu, tačiau kartu ir praktiška. Praktiška yra ir tai, jog suformuojamas apšiltinimo sluoksnis yra be siūlių- taip eliminuojamas šalčio tiltų atsiradimas, o tai kartu sumažina ir patalpų vėsinimo bei šildymo išlaidas.
Nors dažnai nesame linkę pasitikėti naujausiomis technologijomis ir dažniausia pasikliauname tuo, kas įprasta ir visų išmėginta, tačiau kartais vis dėlto verta atkreipti dėmesį ir į naujas technologijas, taip pat turinčias įvairių privalumų. Šiltinimas ekovata nors dar ir nėra populiariausias šiltinimo būdas, tačiau kuo toliau, tuo vis daugiau žmonių pasikliauna būtent šia šiltinimo technologija.

www.geravata.lt

Įvertinkite straipsnį:
Komentarai: (0)
Jūsų komentaras:

Vardas:

 

Projektai Architektai Straipsniai Pagalba Kontaktai

© 2007-2015 Namų planai Privatumas Reklama Mantra radio