Straipsnių paieška

Tekstas Ieškoti >
Mediniai lauko laiptai- ko reikėtų paisyti juos įrenginėjant?

2009.11.04  
Kuo toliau tuo dažniau pasirenkami būtent mediniai lauko laiptai. Pats medis apskritai, pastaruoju metu pradeda dominuoti namų vidaus bei išorės interjere- medis suteikia namams ne tik jaukumo, tačiau kartu ir prabangos jausmo. Taigi, pasirinkus medinius lauko laiptus reikėtų žinoti keletą patarimų, kurių paisant galėsite būti užtikrinti laiptų funkcionalumu bei ilgaamžiškumu.
Paprastai yra patariama medinius laiptus daryti su tarpais tarp pakopų. Žinotina, jog lauko laiptus veiks ir įvairios oro sąlygos, prieš statant laiptus reikia tinkamai paruošti medieną, apdorojant ją įvairiomis apsauginėmis priemonėmis. Čia ypač didelį dėmesį reikėtų į tas dalis, kurios vėliau pasislėps laiptų konstrukcijoje bei nebebus matomos
Turbūt visiems gerai žinoma, jog veikiant skirtingoms oro sąlygoms mediena plečiasi bei traukiasi. Būtent dėl šios priežasties vertėtų atkreipti dėmesį renkantis medieną bei matuojant detalių plotį. Kitas svarbus patarimas yra montuojant laiptus, naudoti cinkuotus vinis. Taip pat patartina yra kas antrą pakopą papildomai sutvirtinti varžtais. Tai praverčia tuomet, kai atšalus orams mediena pradeda trauktis, tuomet užtenka tiesiog giliau įsukti varžtus ir laiptai vėl bus tvirti.
Taigi, atsižvelgus į tam tikras pastabas, pasikonsultavus su laiptų gamintojais bei pasitelkus profesionalių gamintojų pagalbą, būsime nesunkiai užtikrinti jog mūsų namų laiptai bus patvarūs bei ilgaamžiški.
Įvertinkite straipsnį:
Komentarai: (0)
Jūsų komentaras:

Vardas:

 

Projektai Architektai Straipsniai Pagalba Kontaktai

© 2007-2015 Namų planai Privatumas Reklama Mantra radio