Straipsnių paieška

Tekstas Ieškoti >
Ekovata- daug gerų savybių viename produkte

2009.11.08  
Viena iš tokių šiltinimo medžiagų yra ekovata. Ekovata gali būti naudojama visokių tipų pastatams šiltinti- gali būti šiltinami karkasiniai namai, taip pat kitų rūšių namai, ekovatą taip pat naudoja tiek kuriems aktualus fasadų šiltinimas, gali būti šiltinamos  grindys, sienos ir t.t. Ši termoizoliacinė medžiaga gaminama iš natūralios organinės medžiagos- celiuliozės pluošto. Ekovatos sudėtyje nėra formaldehidinių rišiklių, kurie teršia gamtą. Ekovata yra impregnuojama nelakiai organiniais junginiais (boro rūgštimi bei barkasu), kurie tikrai nedaro jokio neigiamo poveikio aplinkai ar sveikatai. Taigi, šios medžiagos sudėtyje nėra jokių pavojingų medžiagų, todėl pastatams šiltinti ją gali rinktis net labai alergiški žmonės.

 

Ekovata labai plačiai naudojama visame pasaulyje, o Lietuvoje pradėta naudoti 1994 m. Ši termoizoliacinė medžiaga jau spėjo sulaukti specialistų bei užsakovų pripažinimo, o šiandien gali pasigirti, sėkmingai konkuruojanti su tradicinėmis pastatų šiltinimo medžiagomis.

 
Ši termoizoliacinė medžiaga yra priskiriama sunkiai degių medžiagų grupei B1, todėl medinės ir metalinės konstrukcijos tampa apsaugotos nuo aukštos temperatūros bei tiesioginio ugnies poveikio. Šią savybę medžiagai suteikia ekovatoje esančios boro ir barkaso druskos, kurios įkaitusios iki 100 laipsnių temperatūros išskiria kristalizacinę drėgmę ir tokiu būdu pristabdo deguonies patekimą į gaisro vietą.

Dauigiau informacijos www.geravata.lt
 
 
 
Įvertinkite straipsnį:
Komentarai: (0)
Jūsų komentaras:

Vardas:

 

Projektai Architektai Straipsniai Pagalba Kontaktai

© 2007-2015 Namų planai Privatumas Reklama Mantra radio