Straipsnių paieška

Tekstas Ieškoti >
Ekologiškai švari ir higieniška šiltinimo technologija

2009.11.15  
 
Ekovata labai plačiai naudojama visame pasaulyje, o Lietuvoje pradėta naudoti 1994 m. Ši termoizoliacinė medžiaga jau spėjo sulaukti specialistų bei užsakovų pripažinimo, o šiandien gali pasigirti, sėkmingai konkuruojanti su tradicinėmis pastatų šiltinimo medžiagomis. Tarptautinis jos pripažinimas suteikia saugumo jausmą tiek rangovams, tiek ir užsakovams.
 
Ekovata yra gaminama iš natūralios organinės medžiagos- celiuliozės. Šios šiltinimo medžiagos sudėtyje nėra formaldehidinių rišiklių, darančių kenksmingą poveikį gamtai. Ekovata yra impregnuojama nelakiais organiniais junginiais- boro rūgštimi bei boraksu, kurie aplinkai taip pat nedaro jokio neigiamo poveikio. Taigi, ekovata yra ekologiškai švari medžiaga.
 
Žinotina ir tai, jog ekovata savo sudėtyje neturi sveikatai kenksmingų medžiagų, dėl šios priežasties šią šiltinimo technologiją gali rinktis ir alergiški bei plaučių ligomis sergantys žmonės. Boro rūgšties druskos visai negaruoja, o pati boro rūgštis garuoja tik prie +100 C, o tokia aukšta temperatūra nėra pasiekiama pastato eksploatacijos metu.
 
Taigi, šios kelios išvardintos savybės šią šiltinimo medžiagą daro pranašesnę už daugumą tradicinių mineralinių šiltinimo medžiagų. Ekovata pelnytai pasaulyje pripažįstama kaip viena geriausia šiltinimo technologija.

Daugiau apie Thermofloc: www.geravata.lt
Įvertinkite straipsnį:
Komentarai: (0)
Jūsų komentaras:

Vardas:

 

Projektai Architektai Straipsniai Pagalba Kontaktai

© 2007-2015 Namų planai Privatumas Reklama Mantra radio