Straipsnių paieška

Tekstas Ieškoti >
Išeitis norintiems sutaupyti- efektyvus pastato apšiltinimas

2009.11.22  
Šiltinant pastatą ekovata, aplikuojama šlapiu būdu, tokių problemų galima išvengti. Visų pirma, žinotina, jog Thermofloc ekovata aplikuojama šlapiu būdu bus užnešama tiek kiek reikia ir ten kur reikia. Jos perteklius gali būti nupjaunamas ir panaudojamas vėl. Šios šiltinimo medžiagos dėka, nuo karkaso iki karkaso susidarys vientisas sluoksnis, taip išvengiant ir daugelio vatos lapų susidūrimų. Žinotina ir tai, jog naudojant ekovatą, yra visai nesvarbu ar bus naudojami tiesūs, ar `Z` formos profiliai- darbas bet kokiu atveju bus atliktas kokybiškai.
Šiltinimas ekovata yra patogus ir dėl kitos priežasties- nebereikia galvoti, kaip vata ir būtent reikiamas jos kiekis bus suneštas į reikiamą aukštį, kadangi ekovata pati užkeliauja vamzdžiu, taigi nereikia jos kamšyti. Dažnai yra jaudinamasi, jog apšiltinus pastatą, šiltinimo medžiaga ilgainiui nusės. Ekovata aplikuojama be deformacijos, būtent dėl šios priežasties, ji išlaiko savo formą, ir ilgainiui nekyla jokių susėdimo problemų.
Kilus įvairioms šiltinimo problemoms, visuomet reikėtų pasikonsultuoti su specialistais, kadangi profesionalai išmanantys savo darbai, tikrai nepagailės patarimų.

Thermofloc Ekovata - www.geravata.lt

 
Įvertinkite straipsnį:
Komentarai: (0)
Jūsų komentaras:

Vardas:

 

Projektai Architektai Straipsniai Pagalba Kontaktai

© 2007-2015 Namų planai Privatumas Reklama Mantra radio