Straipsnių paieška

Tekstas Ieškoti >
Brangstant šildymui pastatų šiltinimas tampa pagrindine išeitimi

2009.12.06  

Deja, bet daugelis medžiagų, skirtų pastatams šiltinti, tik teoriškai užsandarina pastatą. Jeigu pastato šiltinimui naudosime tradicines šiltinimo medžiagas, tokias kaip akmens vata bei putų polistirenas, dažnai galime nusivilti. Naudojant šias šiltinimo medžiagas beveik nepavyksta užsandarinti sandūrų, ir žinoma, įvairių konstrukcijų kampų. Būtent dėl šios priežasties šiluma yra prarandama per šiltinimo medžiagų lakštų sandūras.

Šiltinimas ekovata- tai Lietuvoje dar gana nauja šiltinimo technologija, tačiau itin sparčiai populiarėjanti bei sulaukusi daugybės gerų atsiliepimų. Tai termoizoliacinė medžiaga jau kelis dešimtmečius gaminama Austrijoje. Pats jos pavadinimas sako, jog ši šiltinimo medžiaga yra ekologiškai švari, todėl nekils jokių problemų norintiems šiltinti pastatų, kuriame gyvena alergiški ar plaučių ligomis sergantys žmonės. Vienas didžiausių šios šiltinimo medžiagos privalumų yra tas, jog šiltinant pastatą ekovata nereikia gadinti sienų apdailos- ekovata yra tiesiog įpučiama į vidų. Specialių slėginių aparatų dėka, ekovata užpildo visas oro ertmes nepalikdama siūlių, o svarbiausia- ilgainiui, skirtingai nei daugybė kitų šiltinimo medžiagų, ji nesusėda.

Ekovata pasižymi ne tik gera šilumos, tačiau taip pat ir gera garso izoliacija. Todėl jei skundžiatės nuolat iš aplinkos sklindančiais pašaliniais garsais, ekovata gali padėti išspręsti ir šią problemą.

 Daugiau: www.geravata.lt

 

Įvertinkite straipsnį:
Komentarai: (0)
Jūsų komentaras:

Vardas:

 

Projektai Architektai Straipsniai Pagalba Kontaktai

© 2007-2015 Namų planai Privatumas Reklama Mantra radio