Straipsnių paieška

Tekstas Ieškoti >
Kaip kokybiškai apšiltinti grindis?

2009.12.13  

Viena iš naujesnių šiltinimo medžiagų yra ekovata. Kaip jau sako ir pats medžiagos pavadinimas, tai ekologiškai švari ir nekenksminga medžiaga. Ekovata gaminama iš celiuliozės plaušo. Šią šiltinimo technologiją galima pritaikyti tiek grindų, tiek fasado bei sienų, tiek stogo šiltinimui.

Kodėl gerai naudoti ekovatą šiltinant pastatus? Visų pirma, namo šiltinimas šia medžiaga yra daug patogesnis bei efektyvesnis, o kartu ir sutaupantis daug laiko (žinotina, jog kelių žmonių komanda, per dieną gali įpūsti iki 100 kubinių metrų ekovatos).

Grindų šiltinimas ekovata, nesunkiai gali išspręsti ir graužikų problema- ši termoizoliacinė medžiaga yra gaminama konservuojant boru- graužikai tiesiog negali pakęsti šios medžiagos, dėl to po grindimis jie veistis nepradeda.

Jeigu šiltiname „plaukiančias“ grindis, turėtume atkreipti dėmesį į keletą svarbių dalykų. Tam kad garso ir termo izoliacija būtų efektyvi, paprastai specialistai rekomenduoja yra grindų granules. THERMOFLOC granulės yra presuotas celiuliozės produktas, kuris yra apdirbtas boru. Jos tarnauja kaip nešanti konstrukcija, ant kurios galima montuoti bet kokias grindis. Svarbu atkreipti dėmesį, jog ši medžiaga yra nedegi, todėl tuo pačiu užtikrina ir didesnį saugumą gaisro atveju. Beriama medžiaga kokybiškai apgula paliktus instaliacijos laidus, o tai, savaime suprantama, paspartina bei paefektyvina darbą.

 Daugiau apie Thermofloc: www.geravata.lt

Įvertinkite straipsnį:
Komentarai: (0)
Jūsų komentaras:

Vardas:

 

Projektai Architektai Straipsniai Pagalba Kontaktai

© 2007-2015 Namų planai Privatumas Reklama Mantra radio