Straipsnių paieška

Tekstas Ieškoti >
Stogų, perdangų bei grindų šiltinimas ekovata

2009.12.20  

Žinotina, jog ekovatos sluoksnio storis šiltinant šlaitinį stogą ar pastogės perdangą yra maždaug 20 - 25 cm. Vienas iš pačių efektyviausių bei pigiausių pastatų pastogės ar perdangų šiltinimo būdų- tai šiltiniams užpučiant ekovatą. Šis būdas pasižymi didele savo darbų atlikimo sparta bei pakankamai maža jų kaina. Eksploatuojamų pastatų perdangos apšiltinamos užpilant ant perdangos ekovatos sluoksnį. Tai galima atlikti keliais būdais : mechanizuotai sausu arba rankiniu būdu.

Kartais pasitaiko situacijų, jog ant norimos apšiltinti perdangos būna įrengta grindų konstrukcija. Šiuo atveju ekovata mechanizuotai sausu būdu yra įpurškiama tarp grindų ir perdangos. Žinotina, jog šiuo atveju tenka vietomis išardyti grindų dangą, tam kad būtų galima paruošti angas į visas ertmes tarp gulekšnių. Žinotina, jog jeigu atstumas tarp grindų ir perdangos yra 85 mm ir daugiau, tuomet vienam tarpui tarp gulekšnių pakanka vienos angos, per kurią yra  užpildoma visa pogrindinė ertmė.

Pirmo aukšto, esančio virš nešildomo rūsio grindų šiltinimas taip pat reikalauja dėmesio- čia yra būtina įrengti garo izoliaciją. Garo izoliacijos paskirtį drėgno ir normalaus drėgmės rėžimo patalpoms gali atlikti ir ant grindų patiestas linoleumas.

Taigi, jeigu pastatą šiltinate ekovata, pirmiausiai vertėtų pasikonsultuoti su specialistais bei paklausti jų patarimų apie patį šiltinimo procesą, žinodami viską būsite užtikrinti, jog šiltinimo darbai bus atlikti itin kokybiškai.

Daugiau apie ekovatą thermofloc: www.geravata.lt

 

Įvertinkite straipsnį:
Komentarai: (0)
Jūsų komentaras:

Vardas:

 

Projektai Architektai Straipsniai Pagalba Kontaktai

© 2007-2015 Namų planai Privatumas Reklama Mantra radio