Straipsnių paieška

Tekstas Ieškoti >
Besikeičiantys biuro interjero sprendimai

2010.01.10  

Pastaruoju metu pastebima tendencija, jog iš biurų pasitraukia taip vadinamas „solidusis“ stilius. Interjeras paprastėja, o kartu paprastėja ir biuro baldai. Vis dažniau atsisakoma ir tradicinių baldų spalvų – daugelis įmonių ima bandyti žaisti su spalvomis, taip ieškodami vis įdomesnių dizaino sprendimų – tradicines rudas ir pilkas spalvas iš biurų po truputį stumia žaismingos- raudona, žalia, oranžinė.

Turbūt visiems gerai žinoma, jog biuro baldai kurią visą biuro atmosferą. Iš tiesų, tai tarsi biuro vizitinė kortelė, kurią pamatę klientai ar svečiai susidaro vienokį ar kitokį įspūdį ir apie pačią įmonę. Originalūs interjero sprendimai pastaruoju metu tampa vis labiau pasirenkami, negu tradicinis pilkas ir niūrus biuro vaizdas – tai užtikrina ir darbuotojų savijautą biure darbo metu, o kartu ir gerina jų atliekamo darbo rezultatus – juk iš tiesų, jaukiame biure daug maloniau ir dirbti.

Žinoma, negalima persistengti ir perkrauti biuro erdvės – biuras jokiu būdu negali tapti daiktų sandėliu. Taip pat nereikėtų persistengti ir su spalvomis – jomis reikia žaisti, sumaniai pritaikant interjere, tačiau itin ryškios biuro spalvos ilgainiui pradeda varginti akį, o daugybės ryškių spalvų kratinys gali atrodyti ir ne itin skoningai.

Renkantis biuro baldus labai svarbu atsižvelgti į biuro erdvę - kiek vietos yra patalpose, kaip planuojate baldus išstatyti ir pan. Jeigu biuro patalpos yra mažos, svarbu, jog biuro baldai nebūtų griozdiški ir neužimtų didžiausios patalpų dalies – toks sprendimas yra netinkamas visų pirma dėl to, jog nebelieka vietos vaikščioti, tai kartu yra ir nepatogu.

 

Įvertinkite straipsnį:
Komentarai: (0)
Jūsų komentaras:

Vardas:

 

Projektai Architektai Straipsniai Pagalba Kontaktai

© 2007-2015 Namų planai Privatumas Reklama Mantra radio