Straipsnių paieška

Tekstas Ieškoti >
Kuo pasižymi ekovata?

2010.01.10  

Vis didėjant šildymo kainoms, didėja ir nusiskundimų dėl pernelyg didelių išlaidų, ypač tokiu metu, kai daugelio finansinė situacija tikrai nėra gerėjanti. Tokiu atveju reikia pradėti ieškoti išeities, kaip šias išlaidas būtų galima sumažinti. Vienas geriausių sprendimų tokioje situacijoje yra namo šiltinimas arba šilumos ir šilumos tiekimo sistemų tobulinimas.

Norėdami kokybiškai apšiltinti pastatą, turėtume žinoti kokios šiltinimo medžiagos yra efektyviausios. Deja, dauguma šiltinimo medžiagų tik teoriškai pastatą padaro sandariu. Lietuvoje vis dar gana dažnai pasirenkamos tradicinės šiltinimo medžiagos, tokios kaip akmens vata ar putų polistirenas. Tačiau visuomet reikia būti atviriems ir naujoms technologijoms, atsiradusioms didesnių techninių galimybių dėka.

Sienų šiltinimas ekovata yra labai paplitęs visame pasaulyje, Lietuvoje pradėtas naudoti 1994 metais. Nors Lietuvoje ji atsirado palyginti neseniai, tačiau jau spėjo sulaukti didelio dėmesio. Taip atsitiko tikrai neveltui – ekovata iš tiesų pasižymi daugybe gerų savybių, tokių kaip gera šiluma bei garso izoliacija, bei didelis atsparumas ugniai.

Ekovata - tai medžiaga, kuri yra gaminama iš celiuliozės (natūralios organinės medžiagos). Ekovata Šios šiltinimo medžiagos sudėtyje nėra jokių medžiagų, kurios galėtų daryti neigiamą poveikį gamtai ir savaime suprantama sveikatai. Ekovata yra impregnuojama nelakiais organiniais junginiais- boro rūgštimi bei boraksu, kurie aplinkai taip pat nedaro jokio neigiamo poveikio. Taigi ši termoizoliacinė medžiaga yra visiškai švari ekologiškai. 

 

Fasadų, sienų ar grindų šiltinimas ekovata yra vykdomas labai paprastai, darbas įvykdomas tikrai per neilgą laiką, todėl sutaupoma ir daugybė laiko, o kartu ir pinigų. 

Įvertinkite straipsnį:
Komentarai: (0)
Jūsų komentaras:

Vardas:

 

Projektai Architektai Straipsniai Pagalba Kontaktai

© 2007-2015 Namų planai Privatumas Reklama Mantra radio