Straipsnių paieška

Tekstas Ieškoti >
Miegamojo baldai

2010.01.18  
Koks bebūtų miegamojo kambarys, labai erdvus ar nedidelis, lova jame užima centrinę vietą ir dažnai didžiąją kambario erdvės dalį. Būtent dėl šios priežasties lovai reikia skirti daugiausiai dėmesio.

Ramus miegas, kūno regeneracija ir nusiraminimas - visa tai faktoriai užtikrinantys gerą savijautą ir sveikatą. Tai priklauso ne nuo to kur lova stovi ar koks jos dizainas, bet nuo to iš kokių medžiagų ji padaryta ir koks čiužinys. Paprastai čiužiniai yra gaminami pagal standartizuotus lovos rėmo matmenis, todėl lovą ir čiužinį galima pirkti ir atskirai. Žinotina, jog čiužiniai kiekvienam žmogui turi būti parenkami individualiai atsižvelgiant į jo ūgį, svorį bei formas ar skiriant ypatingą dėmesį į sveikatos nusiskundimus. Todėl renkantis čiužinį ypač vertėtų pasikonsultuoti su specialistais.

Lova visų pirma turi būti stabili bei tvirta. Reikia suvokti, kad ji skirta miegui, o ne daiktams susidėti, todėl patalynės dėžė yra tik kaip papildoma funkcija ir visiškai nereikalinga. Jeigu renkamasi dvigulė lova, ji būtinai turi būti kuo platesnė, kad abu žmonės galėtų kokybiškai pailsėti. Vėl gi, čia didžiausias dėmesys turi būti skirtas čiužiniui ir jo ergonomijai.

Daugybė žmonių visame pasaulyje pirmenybę teikia natūralioms medžiagoms, kadangi pastarosios turi daugybę teigiamų savybių. Būtent dėl šios priežasties ir miegamojo kambaryje pradeda vyrauti natūralumas. Vis labiau siekiant sveikos gyvensenos yra pasirenkamos medinės lovos, baldai ir čiužiniai iš natūralių medžiagų. Nors technologijos prikūrė daug dirbtinių čiužinių žaliavų tačiau vis dažniau pasirenkami čiužiniai, pagaminti iš natūralių medžiagų, kurie užtikrina sveiką ir ramų miegą ir teigiamą aurą. Taigi, norėdami pilnavertiškai pailsėti ir išsaugoti savo sveikatą, didžiausią dėmesį turėtume skirti lovai ir čiužiniui - tikrai neverta taupyti savo geros savijautos ir sveikatos sąskaita.

 

Įvertinkite straipsnį:
Komentarai: (0)
Jūsų komentaras:

Vardas:

 

Projektai Architektai Straipsniai Pagalba Kontaktai

© 2007-2015 Namų planai Privatumas Reklama Mantra radio