Straipsnių paieška

Tekstas Ieškoti >
Kiek dėmesio vertėtų skirti konferencijų salės interjerui?

2010.01.18  
Biuras – tai vieta, kurioje praleidžiame didžiausią savo darbo dalį, todėl tikrai nenuostabu, jog biuro išvaizdai yra pradedamas skirti toks didelis dėmesys. Nemažai kalbų sukasi ir apie tai, koks interjero stilius bei kokie biuro baldai turi vyrauti įmonėje. Tikrai aišku viena - įmonėje netinka akį rėžiančios spalvos, nors žaismingumo interjere vis dėlto pageidautina. Kalbant apie baldus visuomet prieinama ta pati išvada - jie turi būti funkcionalūs, patogūs bei ilgaamžiški, tačiau neturi užimti visos biuro erdvės. Tokios yra vyraujančios nuomonės kalbant apie šių dienų biurą.

Kalbant konkrečiai apie biuro baldus, dažnai visas dėmesys yra skiriamas darbuotojo vietai – kėdės, stalai, pertvaros - visa tai yra priemonės, kurios padeda užtikrinti darbuotojų komfortą. Vis dažniau kalbama ir apie poilsio kambarius biure – atsiradusi nauja tendencija, atspindinti tokių kambarių populiarumo augimą. Tačiau vis dėlto kalbėdami apie biuro baldus dažnai kai ką pamirštame.

Visuose biuruose privalo būti ne tik patalpos darbuotojams, vadovų kabinetai, bei, jeigu norima, poilsio kambariai, tačiau taip pat ir konferencijų bei susirinkimų salė. Jeigu įmonė yra nedidelė, tokią salę gali atstoti ir vadovo kabinetas, tačiau didesnės įmonės visuomet turėtų pasirūpinti vieta, kurioje vyktų įmonės susirinkimai, konferencijos ar seminarai.

Kaip teisingai įrengti šią patalpą dažnai pamirštama aptarti, o juk vieta susirinkimams yra ne ką mažiau svarbesnė už paprastą darbo vietą. Konferencijų salės dydis, žinoma, visuomet priklauso nuo to, kokio dydžio yra įmonė, tačiau jei įmonė yra maža, vertėtų numatyti ir plėtros galimybę, tam kad vėliau netektų visko perdarinėti iš naujo. Tokioje patalpoje turėtų vyrauti ramios, „nerėkiančios“ spalvos.  Konferencijų salėms biuro baldai taip pat yra atitinkamai parenkami. Čia vyrauja ovalūs pailgi stalai - tai pats optimaliausias sprendimas- tokiu būdu visi dalyviai gali laisvai matyti vieni kitus. Taip pat svarbios ir kėdės – turint omeny, jog susirinkimas gali trukti ir pusdienį, šie baldai privalo būti patogūs, jog visi dalyviai galėtų be vargo išsėdėti kuo ilgesnį laiką nejausdami nuovargio. Taigi, konferencijų salės reikalauja tokio pat dėmesio kaip ir kiekvieno žmogaus darbo vieta.

 

Įvertinkite straipsnį:
Komentarai: (0)
Jūsų komentaras:

Vardas:

 

Projektai Architektai Straipsniai Pagalba Kontaktai

© 2007-2015 Namų planai Privatumas Reklama Mantra radio