Straipsnių paieška

Tekstas Ieškoti >
Sveikas miegas

2010.01.26  

   Dėl netaisyklingos padėties gulint atsiranda daugybė miego bei sveikatos sutrikimų, į kuriuos iš pradžių numojame ranka, o vėliau tenka kreiptis pagalbos ir į gydytojus. Užkirsti kelią šiems sutrikimams tikrai nėra sunku – tiesiog pakanka įsigyti tikrai kokybišką ergonominį ar ortopedinį čiužinį. Dauguma čiužinių rinkoje yra ergonominiai, su anatominėmis zonomis, tačiau jau galima rasti ir tikrų ortopedinių – gydomųjų čiužinių. Čiužiniai iš natūralių medžiagų yra patys tinkamiausi poilsiui, nes natūralioje aplinkoje geriausiai pailsi visas mūsų organizmas – tad vertėtų paieškoti kuo natūralesnių gaminių.

   Labai svarbu, jog miegant būtų išlaikoma natūrali stuburo forma. Tai suvokdami čiužinių gamintojai jau sukūrė ir tokius čiužinius, kurie lengvai prisitaiko prie bet kokio svorio, ūgio ar figūros formos, o keičiant padėtį lengvai prisitaiko prie pakitusių poreikių. Dar daugiau, jau yra sukurtos ergonominės miego sistemos, kurias galima keisti, pasikeitus gyvenimo poreikiams (traumos, nėštumas, viršsvoris ir pan), nereikia pirkti naujo, o tik pakoreguojamas esamas.

   Tikrai nereikėtų taupyti perkant čiužinį – juk taip taupote būtent savo sveikatos sąskaita, o sveikata ir yra pats didžiausias žmogaus turtas. Tarkime, kad savo gerą poilsį įvertiname 2 – 5 litais per dieną (vienas – du puodeliai kavos ar arbatos arba rūkantiems pusė pakelio cigarečių), tuomet galime nusipirkti patį geriausią čiužinį ir tikrai patrauklią lovą ar visą miegamojo kamplektą, nes per 5 – 8 metus susidaro nuo 4.000 iki 15.000 litų suma. Tuomet įvertinkime kokie baldai mums svarbiausia ir viskas stos į savo vietas.

   Ilsėkimės protingai ir teisingai  

Įvertinkite straipsnį:
Komentarai: (0)
Jūsų komentaras:

Vardas:

 

Projektai Architektai Straipsniai Pagalba Kontaktai

© 2007-2015 Namų planai Privatumas Reklama Mantra radio