Straipsnių paieška

Tekstas Ieškoti >
Kaip sukurti erdvę darbuotojų poilsiui?

2010.02.02  

Mokslininkų yra įrodyta, jog kuo geriau darbovietėje jaučiasi darbuotojai, tuo efektyvesnį ir kokybiškesnį darbą jie atlieka. Todėl labai svarbu užtikrinti darbuotojams kuo patogesnes darbo sąlygas ir nebijoti į tai investuoti.

Pradedant įrenginėti ofisą, labai svarbų vaidmenį čia atlieka biuro baldai, jų spalvos bei apšvietimas. Biuro baldai turėtų būti ergonomiški ir universalūs, kad kiekvienas darbuotojas prie jų galėtų prisitaikyti universaliai. Kalbant apie spalvas – yra daug skirtingų nuomonių, vieni teigia, jog biure turėtų vyrauti vien žaismingos spalvos, kitų nuomone – ramios ir lengvos spalvos. Nereikėtų perlenkti su ryškiomis spalvomis – jos gali varginti darbuotojus, tačiau interjero spalvos turėtų būti bent kiek žaismingos, nes tai suteikia gyvybingumo. Biuro aplinką taip pat pagyvina ir įvairūs augalai bei paveikslai – čia taip pat nereikia persistengti – nereikia, kad ofisas virstų botanikos sodu.

Reikėtų apgalvoti ir suplanuoti erdvę, skirtą darbuotojų poilsiui – poilsio kambarius. Poilsio kambariai tampa vis populiaresni, kadangi kartais pasitarnauja kaip neoficiali erdvė skirta mažiems susirinkimams. Tokioje erdvėje darbuotojai greičiau atsipalaiduoja, o ryšys tarp darbdavio ir darbuotojo čia tampa glaudesnis bei paprastesnis. Tokiu būdu lengviau gimsta naujos idėjos.

Kalbant apie poilsio kambarius, svarbiausi čia yra minkšti baldai, kurių dėka sukuriama jauki ir šilta atmosfera, nekelianti jokios įtampos. Tokių baldų pasirinkimas šiandien yra labai platus, pradedant paprastais minkštasuoliais, krėslais ir baigiant minkštomis sofomis ar kušetėmis, skirtomis trumpam poguliui. Taigi, žinodami kokio poilsio kambario norime, tikrai nesunkiai išsirinksime iš didelės šių baldų įvairovės.

Įvertinkite straipsnį:
Komentarai: (0)
Jūsų komentaras:

Vardas:

 

Projektai Architektai Straipsniai Pagalba Kontaktai

© 2007-2015 Namų planai Privatumas Reklama Mantra radio