Straipsnių paieška

Tekstas Ieškoti >
Langų puošybos elementai naudojami vaikų kambaryje

2010.02.08  

Paprastai nemažą dėmesį skiriame savo vaikų kambario interjerui. Žinoma, vaiko kambario interjero rengimas labai priklauso ir nuo vaiko amžiaus. Tačiau vaikui augant kambario apdaila turėtų būti tvirta ir lengvai atnaujinama. Vaiko kambaryje turėtų vyrauti šiltos ir lengvos spalvos – tai suteiks erdvei jaukumo.

Kalbant apie vaiko kambarį svarbu nepamiršti ir langų dekoravimo elementų. Svarbu užtikrinti, jog į kambarį patektų reikiamas kiekis šviesos, dėl to rekomenduojama rinktis langų dekoravimo elementus, kurių dėka šviesos kiekis patalpoje galėtų būti nesunkiai reguliuojamas.

Tokie langų dekoro elementai yra žaliuzės arba „roletai“ – ritininės žaliuzės. Paprastos horizontalios žaliuzės nors ir yra labai praktiškos ir funkcionalios, vis dėlto vaiko kambaryje nėra itin tinkamos – jei vaikas dar mažas, gali nesunkiai sugadinti žaliuzių mechanizmą ar jas sulaužyti. Būtent todėl dažniausiai yra rekomenduojami „roletai“. Savo funkcionalumu jie nenusileidžia žaliuzėms, kadangi šviesos kiekis patalpoje taip pat gali būti lengvai reguliuojamas. Šių langų puošybos elementų valdymo būdai gali būti keli : valdomi grandinėle, spyruokle ar automatišku varikliu. Praktiškiausia rinktis būtų ritininių žaliuzių valdymą grandinėle – mechanizmas yra labai paprastas, todėl ir daug patvaresnis.

„Roletų“ galime rasti įvairiausių spalvų ir medžiagų, todėl tikrai galėsite išsirinkti norimą variantą. „Roletus“ galima montuoti vienus arba derinti su dieninėmis užuolaidomis. Vis dėlto, dažniausiai yra pasirenkamas pirmasis variantas. Kadangi naudojant „roletus“ šviesos kiekis patalpoje yra nesunkiai reguliuojamas, todėl dieninių užuolaidų prireikia tik tuo atveju, jei norite paįvairinti kambario interjerą.

Įvertinkite straipsnį:
Komentarai: (0)
Jūsų komentaras:

Vardas:

 

Projektai Architektai Straipsniai Pagalba Kontaktai

© 2007-2015 Namų planai Privatumas Reklama Mantra radio