Straipsnių paieška

Tekstas Ieškoti >
Vaikų kambario baldai

2010.02.09  

Vaiko kambaryje vyksta didžioji dalis jo gyvenimo. Jeigu patys savo namuose turime kelias atskiras patalpas, skirtingiems savo poreikiams (tarkim, svetainę, skirtą poilsiui, miegamąjį bei darbo kambarį), tai vaiko kambaryje visa tai turi tilpti į vieną erdvę – čia vaikas auga, žaidžia, mokosi ir ilsisi. Ir nors paprastai įrenginėjant namus vaikų kambariai parenkami patys mažiausi, vertėtų atsižvelgti į tai, jog čia bus laikomi visi jų daiktai, knygos, žaislai, todėl vaikas turi turėti pakankamai erdvės.

Didelį vaidmenį kambaryje atlieka vaikų baldai. Iš tiesų baldai turėtų būti perkami kuo universalesni, kadangi vaikai itin greitai auga ir išauga netgi juos, todėl norint turėti mažiau problemų, vertėtų tai apsvarstyti iš anksto.

Vienas svarbiausių baldų šioje erdvėje yra lova. Kaip jau minėta, reikėtų išsirinkti tokią lovą, kuri tarnautų daugiau nei kelis metus. Tai turi būti patvarus ir ilgaamžiškas baldas. Jeigu vaiko kambario erdvė yra maža – puiki išeitis būtų dviaukštė lova. Tokios lovos apačioje, vietoj antros miegamos vietos galima įrengti vaikui stalą. Čia jis galės piešti, žaisti, o vėliau ir ruoštis pamokoms. Beje tokios dviaukštės lovos yra tikriausiai visų vaikų svajonė, todėl tokiu sprendimu tikrai pradžiuginsite mažylį.

Renkant lovą savo atžaloms, taip pat turėtų būti pasirenkami ir kuo kokybiškesni čiužiniai. Kol dar vaiko stuburas yra augantis, labai svarbu yra tai, jog miegant kūno poza išliktų kuo natūralesnė – taip užtikrinsite ne tik gerą poilsį savo vaikui, tačiau taip pat ir jo sveikatą.

Įvertinkite straipsnį:
Komentarai: (0)
Jūsų komentaras:

Vardas:

 

Projektai Architektai Straipsniai Pagalba Kontaktai

© 2007-2015 Namų planai Privatumas Reklama Mantra radio