Straipsnių paieška

Tekstas Ieškoti >
Ar biure reikalingos spintos drabužiams?

2010.02.09  

Įmonėje privalo vyrauti švara ir tvarka – kuo mažiau nereikalingų daiktų, tuo lengvesnis yra ir pats darbas. Tvarkai biure užtikrinti svarbūs yra tokie biuro baldai kaip stalai, kėdės, o ypač spintos. Renkantis apskritai visus biuro baldus yra labai svarbu atsižvelgti į jų dydį bei į patalpų erdvę – jei erdvė yra maža, dideli biuro baldai ją dar labiau sumažins, ir kabinetas taps panašesnis į daiktų sandėlį nei į tvarkingą darbo vietą.

Žinoma, svarbiausias tvarkos elementas yra spintos, kurių taip pat turėtų netrūkti (ypač spintų skirtų dokumentams). Tačiau taip pat nederėtų pamiršti ir tokių spintų, kurios būtų skirtos darbuotojų ar atvykusių klientų bei kitų įmonės svečių viršutiniams drabužiams laikyti. Dažnai tam yra pasirenkamos paprastos drabužių kabyklos, tačiau deja tai nėra efektyvus sprendimas – visų pirma jos yra nepatogios, o jei biuro patalpos yra nedidelės tokių kabyklų tiesiog nėra ir kur pastatyti.

Būtent tam ir yra reikalingos uždaros spintos skirtos drabužiams. Jeigu kabinetai iš ties nėra dideli, geriausia išeitis būtų tokias spintas įrengti koridoriuose, tokiu atveju šiomis spintomis galės naudotis ir įmonės svečiai. Labai patogus ir populiarus variantas – spintos su slankiojančiomis durimis.

Gerai būtų, jog spintos turėtų kelias papildomas lentynėles – darbuotojų asmeniniams daiktams susidėti, kadangi paprastai, darbuotojų daiktai neturi savo vietos biure ir guli aplink darbuotojo darbo vietą. Darbo vieta tampa perkrauta nereikalingais daiktais, o tai, kaip jau minėta, trukdo ir pačiam darbui.

Taigi, įrengus biure keletą spintų drabužiams bei daiktams, užtikrinsime patogų ir efektyvų darbą sau patiems bei savo darbuotojams.

Įvertinkite straipsnį:
Komentarai: (0)
Jūsų komentaras:

Vardas:

 

Projektai Architektai Straipsniai Pagalba Kontaktai

© 2007-2015 Namų planai Privatumas Reklama Mantra radio