Straipsnių paieška

Tekstas Ieškoti >
Miegamojo baldai

2010.02.16  

Anksčiau baldai buvo perkami su mintimi, jog jie namuose stovės visą likusį gyvenimą. Tuo tarpu šiandieninės tendencijos rodo, jog žmonės, įsigydami baldą, renkasi jį 7 – 10 metų. Taip yra dėl to, jog žmonės šiandien yra linkę keisti savo kasdienybę, todėl neretai norėdami paįvairinti gyvenimą, pradeda ieškoti ir naujų interjero sprendimų.

Labai svarbu yra tai, jog baldai derėtų prie bendro namų interjero ir tai tiesa, tačiau kalbant apie miegamojo baldus, nederėtų pamiršti, kad čiužiniai yra pati svarbiausia ne tik lovos bet ir viso miegamojo „sudedamoji dalis“. Būtent jie nulemia mūsų miego kokybę, savijautą atsikėlus iš ryto bei sveikatą apskritai. Čiužiniai apskritai turėtų būti parenkami kiekvienam žmogui individualiai, atsižvelgiant į ūgį, svorį, kūno formas bei sveikatos būseną.

Daugeliu atvejų, įvairūs sveikatos sutrikimai, atsiranda būtent dėl netinkamai pasirinkto čiužinio – jeigu miegame ant per minkšto čiužinio, stuburas tokiu atveju atsiduria itin nepatogioje „hamako“ padėtyje. Ilgainiui taip gali atsirasti įvairūs nugaros skausmai. Tuo tarpu jeigu čiužinys bus per daug kietas – tai taip pat gali sukelti problemų, todėl, kad taip miegant visa kūno masė susikoncentruos į keletą taškų, kuriuose bus sutrikdyta kraujotaka. Tokiu atveju  miegant teks nuolatos vartytis, o tai žinoma irgi blogina miego kokybę.

Taigi, labai svarbu įsigyti tikrai kokybišką čiužinį, kuris puikiausiai atitiks kūno formas ir sveikatos poreikius, o tai padaryti mums gali padėti tik konsultacijos su medicinos bei čiužinių gamybos specialistais. Taupykime protingai, tik ne savo sveikatos sąskaita.

Įvertinkite straipsnį:
Komentarai: (0)
Jūsų komentaras:

Vardas:

 

Projektai Architektai Straipsniai Pagalba Kontaktai

© 2007-2015 Namų planai Privatumas Reklama Mantra radio