Straipsnių paieška

Tekstas Ieškoti >
Biuro spintų įvairovė

2010.02.16  

Paprastai kalbant apie biuro baldus yra minimi biuro stalai bei kėdės, tačiau dar vienas baldas vaidinantis bene didžiausią vaidmenį yra biuro spintos. Ofise jų turi būti užtektinai, nes jeigu atsiras jų trūkumas, kartu atsiras ir chaosas – tiesiog pasimesime tarp dokumentų, juk tiek mažose, tiek didelėse įmonėse kasdien atsiranda vis naujų sutarčių, ataskaitų, sąskaitų bei kitų popierių, kurių išmesti negalima ir tenka juos kažkur dėti. Taigi, spintos yra svarbiausi tvarką biure užtikrinantys baldai.

Jeigu yra galimybė, spintos turėtų būti įrengtos kiekviename kabinete. Žinoma, svarbu atsižvelgti ir į kabineto dydį – jei erdvė maža, vertėtų rinktis ir kompaktiškus baldus. Biuro spintų yra įvairiausių dydžių bei skirtingų paskirčių – dokumentų spintos, spintos technikos prietaisams ir pan.

Žinoma svarbiausią vaidmenį biure atlieka spintos, skirtos dokumentų saugojimui. Dokumentams laikyti paprastai rekomenduojamos yra spintos uždaromis lentynomis. Jeigu saugomi itin svarbūs dokumentai, galima pasirinkti ir spintas su užrakinamomis durelėmis. Taip pat galime rasti ir metalinių spintų itin svarbiems dokumentams, kadangi tokios spintos yra nedegios ir kitaip nepažeidžiamos, galime būti tikri, jog nelaimės atveju nenukentės svarbiausi ir reikalingiausi dokumentai.

Paprastai mėgstamos yra spintos su stiklinėmis durelėmis, tačiau jei erdvė yra maža, patogiausias variantas būtų slankiojančios durelės.

Šie biuro baldai šiandien turi itin didelę paklausą, todėl tikrai nesunkiai galima išsirinkti sau priimtiniausius variantus, tokius kurie derėtų prie bendro biuro interjero bei kartu būtų patogūs naudotis.

Įvertinkite straipsnį:
Komentarai: (0)
Jūsų komentaras:

Vardas:

 

Projektai Architektai Straipsniai Pagalba Kontaktai

© 2007-2015 Namų planai Privatumas Reklama Mantra radio