Straipsnių paieška

Tekstas Ieškoti >
Jaukus miegamasis kambarys

2010.02.28  

Miegamajame kambaryje praleidžiame tikrai nemažą dalį laiko ir niekam nėra paslaptis, jog būtent šis kambarys tampa pačia svarbiausia bei asmeniškiausia patalpa mūsų namuose. Todėl šiomis dienomis itin didelis dėmesys yra skiriamas šios patalpos interjerui – stengiamasi kuo tinkamiau suderinti spalvas, tinkamai suplanuoti patalpos erdvę, o svarbiausiu dėmesio objektu čia tampa baldai.

Itin svarbus dalykas yra atsižvelgiant į erdvės dydį parinkti tinkamą lovos vietą. Dažniausiai rekomenduojama lovą statyti jos galvūgalį atremiant į sieną, ir taip, jog būtų įmanoma prieiti prie jos iš abiejų pusių.

Pastebėta tendencija, jog dažniausiai pasirenkami neaukšti ir masyvūs miegamojo baldai.  Labai svarbu renkantis baldus, atkreipti dėmesį ir į čiužinius. Iš tiesų, patartina nesirinkti lovų, kurių čiužiniai yra pernelyg minkšti – taip tikrai neišsimiegosite. Apskritai čiužiniai turėtų būti parenkami kiekvienam žmogui individualiai atsižvelgiant į fiziologinius ypatumus.

Patartina rinktis šviesesnes miegamojo spalvas, kadangi jos, visų pirma, nevargina mūsų pačių, o kartu sukuria lengvumo ir jaukumo pojūtį. Nepatartina pernelyg apkrauti miegamojo erdvės baldais. Jei įmanoma – nestatykite miegamajame kambaryje spintos, ją verčiau perkelkite į kitą patalpą, taip pat reikėtų vengti ir kitų nereikalingų baldų, tokių kaip kėdės. Taigi, stenkitės, kad jūsų intymi patalpa netaptų daiktų ir baldų sandėliuku.

Šiandien kuriant miegamojo interjerą vis dažniau vyrauja minimalistinis stilius. Minimalizmas suteikia erdvėms lengvumo bei modernumo. Tuo tarpu klasikinis interjero stilius neretai reikalauja itin didelės erdvės, o klasikinio stiliaus baldai dažnai būna tamsesnių atspalvių.

Žinoma, ne visuomet verta paisyti šiuolaikinių interjero tendencijų – svarbiausia, jog miegamasis būtų estetiškas, patrauklus ir jaukus.

Įvertinkite straipsnį:
Komentarai: (0)
Jūsų komentaras:

Vardas:

 

Projektai Architektai Straipsniai Pagalba Kontaktai

© 2007-2015 Namų planai Privatumas Reklama Mantra radio