Straipsnių paieška

Tekstas Ieškoti >
Šiuolaikinio biuro interjeras

2010.03.09  

Jeigu anksčiau biuro baldams bei visai darbo aplinkai apskritai buvo skiriamas itin mažas dėmesys, tai šiandien viskas pasisuko kita linkme – pradėta rūpintis darbuotojų sveikata ir suvoktas ryšys tarp darbuotojo savijautos bei jo atliekamo darbo kokybės. Būtent todėl biuro baldai ir tai tapo vienu svarbesnių darbo biure aspektu.

Mūsų šalyje ekonominio nuosmukio metais dėmesys darbuotojo savijautai nesumažėjo, tačiau atvirkščiai – išaugo. Juk dauguma vadovų tikrai nenori, jog darbuotojai dėl sveikatos nusiskundimų prašytų poilsio dienų, vyktų į sanatorijas vietoj to, jog dirbtų. Taip pat stengiamasi per kuo trumpesnį laiką pasiekti kuo efektyvesnius rezultatus – kaip bebūtų keista, būtent šio tikslo įgyvendinimui neretai pasitelkiami įvairūs biuro interjero sprendimai.

Biurų interjere vėl pradeda dominuoti minimalizmas ir funkcionalumas. Stengiamasi biuro patalpų neapkrauti įvairiais baldais, o biuro baldai pasirenkami taisyklingų formų, jog būtų galima kuo efektyviau išnaudoti biuro patalpas.

Kaip jau minėta, tam, kad darbas būtų našus, darbuotojas turi komfortiškai jaustis savo darbo vietoje. Todėl čia svarbiausia yra biuro kėdės, stalai bei kiti biuro baldai. Galime rasti tokių biuro kėdžių bei stalų, kurie yra reguliuojamo aukščio, dėl to kiekvienas darbuotojas individualiai gali prisitaikyti prie darbo vietos. Svarbų vaidmenį čia vaidina ir patalpų apšvietimas – šviesa turi būti ne per ryški, esant galimybėms geriau naudoti natūralų patalpų apšvietimą.

Palankių darbuotojui darbo sąlygų sukūrimas tikrai daug nekainuoja, o rezultatai – stulbinantys. Svarbu teisingai pasirinkti biuro baldus, atsižvelgiant ir į medžiagas iš kurių jie pagaminti – tuomet jie bus ne tik patogūs, tačiau taip pat ir ilgaamžiški.

Įvertinkite straipsnį:
Komentarai: (0)
Jūsų komentaras:

Vardas:

 

Projektai Architektai Straipsniai Pagalba Kontaktai

© 2007-2015 Namų planai Privatumas Reklama Mantra radio