Straipsnių paieška

Tekstas Ieškoti >
Čiužiniai – kokybiško miego pagrindas

2010.03.14  

Niekas negalėtų paneigti fakto, jog poilsis mūsų gyvenime užima svarbią vietą. Kai esame nuvargę negalime tinkamai sukoncentruoti dėmesio, nuotaika ima svyruoti, jaučiame nuolatinę įtampą. Todėl kokybiškas miegas yra svarbiausia lengvesnio gyvenimo sąlyga. Norint išvengti tokių sveikatos sutrikimų kaip nemiga, stresas, nuolatiniai galvos bei nugaros skausmai, vertėtų pasirūpinti savo miego kokybe.

Nuo ko turėtume pradėti? Visų pirma, reikėtų išvengti dažnai besikartojančios klaidos, kuomet renkantis miegamojo kambario baldus dažnai kartojama viena ir tai pati klaida – baldai išsirenkami patys moderniausi bei novatoriškiausi, o čiužiniai perkami kuo pigesni. Tačiau baldai juk atlieks tik estetinę funkciją, o miegosime būtent ant čiužinio. Žinoma, geri čiužiniai turi ir atitinkamą kainą. Tačiau vis dėlto - investuojame juk į savo sveikatą.

Šiandien čiužiniai yra gaminami iš specialių medžiagų, kurių dėka čiužinai yra pralaidūs orui (tai leidžia žmogaus kūnui naktį kvėpuoti), jie nesideformuoja bei yra patvaresni. Nesideformuojantis, puikiai praleis orą, o tai žmogaus kūnui leis naktį kvėpuoti, kas yra itin svarbu.

Čiužinių galite rasti įvairiausių rūšių : kokosinių, lateksinių, spyruoklinių. Visi jie skiriasi medžiagomis, iš kurių yra pagaminti, bei, žinoma, savo kainomis. Tačiau tai nereiškia, jog kuo brangesnį čiužinį įsigysite, tuo kokybiškiau miegosite - čiužiniai paprastai parenkami atsižvelgiant į individualius fiziologinius duomenis bei turimus sveikatos nusiskundimus, todėl prieš renkantis čiužinį gerai būtų pasitarti ir su savo gydytoju.

Įvertinkite straipsnį:
Komentarai: (0)
Jūsų komentaras:

Vardas:

 

Projektai Architektai Straipsniai Pagalba Kontaktai

© 2007-2015 Namų planai Privatumas Reklama Mantra radio