Straipsnių paieška

Tekstas Ieškoti >
Ieškantiems naujų interjero sprendimų - “foto roletai”

2010.03.15  

Ne paslaptis, jog „roletai“ (ritininės žaliuzės) tampa vis populiaresniu pasirinkimu, renkantis langų dekoravimo elementus. Užuolaidos jau daugeliui nebeatrodo tokios patrauklios, o žaliuzes yra sunkiau pritaikyti namų interjere. Ritininių žaliuzių pasirinkimas yra itin platus – tiek medžiagų, tiek spalvų atžvilgiu. Todėl net siekiantiems sukurti išskirtinį namų interjerą tikrai nekyla jokių didesnių problemų.

Jeigu ieškote originalių ir retai sutinkamų interjero sprendimų – patartina būtų išmėginti „foto roletus“. Toks langų puošybos būdas šiandien dar nėra taip dažnai sutinkamas, tačiau atrodo tikrai įspūdingai. Gaminant „foto roletus“ ant audinio cheminiu būdu galima perkelti bet kokį atvaizdą ar atspalvį. Paprastai langų dekoro elementų gamintojai siūlo ir savo paveikslėlių ar nuotraukų šablonus šiems „roletams“, tačiau visuomet galite pasiūlyti savo pačių darytas kokybiškas nuotraukas ar paveikslus, taip pat ir įvairius abstrakčius ornamentus, kurie suderinus visas detales, bus perkelti ant audinio.

Tokiu būdu, kas dieną pažvelgę į savo langą galite matyti nuostabų peizažą ar portretą. Žinoma, jeigu norite pasiekti efektyviausią rezultatą, reikėtų pardavėjų konsultacijos. Jie turi nemažą kompetenciją šioje srityje, todėl gali padėti pritaikyti „foto roletus“ konkrečiam interjero stiliui. Tuomet tikrai neprašausite pro šalį ir liksite patenkinti.

Audinys su piešiniu gali būti pritaikytas bet kuriam „roletų“ tipui – tiek skirtų plastikiniams langams, tiek apsaugai nuo saulės ir pan. Todėl paprastai kaina priklauso nuo „roletų“ tipo, kurį pasirinksite.

Taigi, „foto roletai“ – pakankamai naujai atsiradusi, tačiau tikrai puiki galimybė, ieškantiems kaip pagyvinti savo namų aplinką.

Įvertinkite straipsnį:
Komentarai: (0)
Jūsų komentaras:

Vardas:

 

Projektai Architektai Straipsniai Pagalba Kontaktai

© 2007-2015 Namų planai Privatumas Reklama Mantra radio