Straipsnių paieška

Tekstas Ieškoti >




Kaip galima padidinti mažas biuro patalpas?

2010.03.16  

Pagrindinė problema su kuria susiduria įmonės, įsikūrusios nedidelėse patalpose – erdvės trūkumas. Dėl tokio neigiamo dalyko atsiranda ir kiti - nuolatinis triukšmas, kuris neleidžia susikoncentruoti darbui ir t.t.

Šią problemą spręsti galima įvairiais būdais. Žinoma, pirmiausia reikėtų pradėti nuo priemonių, kurios padėtų padidinti erdvę optiniu būdu. Reikėtų atkreipti dėmesį į biure vyraujančias spalvas. Šviesios spalvos visuomet kuria erdvesnį vaizdą. Taigi, tereikia pasirinkti tinkamą spalvų paletę, o toks sprendimas leis išvengti ir nuolatinės biure tvyrančios įtampos.

Kitas žingsnis – biuro baldai. Turimi baldai turėtų būti sustatyti taip pat kuo efektyviau išnaudojant biuro erdvę, kartu paliekant ir užtektinai vietos praėjimams. Dažnai iškylanti problema – durys, kadangi arti jų ar už jų paprastai negalime nieko pastatyti, taigi ši erdvė lieka neišnaudota. Todėl labai negerai, kuomet biuro erdvė yra dalinama į atskirus individualius kabinetus.

 Šiais laikais yra priemonių, kurių pagalba to galima nesunkiai išvengti – tam skirtos yra biuro pertvaros. Pertvaros padalina biuro patalpas į individualias ar pusiau individualias, o esant poreikiui, gali būti nesunkiai perstatomos. Kadangi pertvaros gali būti montuojamos ant stalo arba pastatomos ant grindų (kitaip sakant – jos neturi statinio funkcijos), jos neužima daug vietos. Pertvaros jokiu būdu nepablogina darbo sąlygų, atvirkščiai – jas pagerina. Darbuotojams nebereikia bėgioti iš vieno kabineto į kitą, o kolektyvui intensyviau bendraujant tarpusavy vystosi ir efektyvesnis komandinis darbas. Taigi, tokiu būdu vienu šūviu galima nušauti du zuikius – biure atsiras daugiau erdvės, o kartu jis atrodys modernesnis, novatoriškesnis bei patrauklesnis net patiems darbuotojams.

Įvertinkite straipsnį:
Komentarai: (0)
Jūsų komentaras:

Vardas:

 

Projektai Architektai Straipsniai Pagalba Kontaktai

© 2007-2015 Namų planai Privatumas Reklama Mantra radio