Straipsnių paieška

Tekstas Ieškoti >
Ką daryti jei neišsimiegame?

2010.03.18  

Gyvendami šiandieniniame pasaulyje niekaip negalime išvengti nuolatinio skubėjimo bei jo sukeliamo streso ir įtampos. Neretai taip beskubėdami pamirštame pasirūpinti ir patys savimi – o tai juk yra svarbiausia. Didžiausia atgaiva po sunkios darbo savaitės – grįžus namo griūti į lovą, o tuomet ilgai ir saldžiai miegoti. Tačiau, deja, šiandien nedaug dėmesio skiriame savo miego patogumui. Atrodytų užtenka to, jog namuose yra lova. Deja, ne visuomet atsikėlę iš ryto jaučiamės pailsėję, būna ir taip, jog pabudus kamuoja galvos ir nugaros skausmai.  Ir visa tai – nekokybiško miego padariniai.

Miegas turėtų mums tapti malonumu, o ne priverstiniu pailsėjimu. Juk jei jau pramiegama trečdalį savo gyvenimo, galėtume pasistengti, kad šis metas nebūtų nuėjęs šuniui ant uodegos. Taigi, pats laikas pradėti rūpintis savo miego kokybe.

Nuo ko pradėti pirmiausiai? Renkantis miegamojo baldus, paprastai didžiausias dėmesys yra skiriamas jų dizainui, vis dėlto tai turėtų būti antraeilis dalykas - pirmenybė turi būti teikiama medžiagoms, iš kurių šie baldai yra pagaminti. Žmogaus organizmą labiausiai traukia natūralumas, todėl mediniai baldai dažniausiai nukonkuruoja visus kitus. Iš tiesų, mediniai baldai yra patys tinkamiausi miegamajam kambariui.

Kitas žingsnis – čiužiniai. Nežinote kaip ir kokį išsirinkti? Svarbiausia, jog nepirktumėte pirmo pasitaikiusio po ranka – čiužiniams turėtų būti skiriamas ypatingas dėmesys. Populiariausi šiandien yra lateksiniai čiužiniai, tačiau paprastai čiužinai yra parenkami žmogui pagal individualius poreikius.

Pasirūpinę savo miego kokybe, jau po kelių dienų pajusite, jog pagerėja ir savijauta, ir nuotaika, o ir sveikatos nusiskundimai, susiję su miegu, išnyks.

Įvertinkite straipsnį:
Komentarai: (0)
Jūsų komentaras:

Vardas:

 

Projektai Architektai Straipsniai Pagalba Kontaktai

© 2007-2015 Namų planai Privatumas Reklama Mantra radio