Straipsnių paieška

Tekstas Ieškoti >
Spintų paskirtis biure

2010.04.08  

Planuojant biuro patalpas labai svarbu paisyti tam tikrų taisyklių. Visų pirma, biuras turi atrodyti ne tik stilingas ir novatoriškas, ko šiandien siekia dauguma įmonių, tačiau svarbiausia – turi būti tvarkingas, o visa jo erdvė turi būti išnaudota protingai. Jokiu būdu negalima apstatyti kabinetų nereikalingais baldais ir daiktais – kitu atveju biure nebus patogu judėti iš vieno kabineto į kitą ar netgi vaikščioti tame pačiame kabinete. Kitaip sakant – viskas turi turėti savo vietą.

Vienas svarbiausių biuro baldų yra spintos. Šie baldai užima bene daugiausiai vietos, o pastatyti jas dažnai nerandame kur. Visų pirma reikėtų biuro spintas rūšiuoti pagal juose laikomų dokumentų paskirtį ir poreikį. Tarkim, geriausia, jog spintos ar spintelėse, kuriose laikomi itin dažnai naudojami dokumentai, būtų kuo lengviau pasiekiamos darbuotojams. Tuo tarpu itin svarbūs dokumentai turi būti gerai saugomi, todėl ir spintos jiems parenkamos atitinkamos, tokios spintos paprastai įrengiamos vadovo kabinete.

Be dokumentų spintų, biure privalo netrūkti ir drabužių spintų. Kaip jau minėta, biuro patalpose turi būti kuo mažiau nereikalingų daiktų, todėl geriausia būtų įrengti specialias spintas, kuriose darbuotojai galėtų laikyti savo daiktus. Tokios spintos paprastai yra pastatomos koridoriuose, kadangi kabinetuose užimtų daug vietos.

Labai svarbu, jog įmonėje šių baldų netrūktų. Spintos padės daiktams rasti savo vietas įmonėje, svarbūs dokumentai niekuomet nepasimes – taigi įsivyraus tvarka.

Renkantis spintas biurui labai svarbu atkreipti dėmesį ne tik į jų dizainą, tačiau į tai, iš kokių medžiagų jos yra pagamintos – juk norime, jog įsigyti biuro baldai tarnautų kuo ilgiau.

Įvertinkite straipsnį:
Komentarai: (0)
Jūsų komentaras:

Vardas:

 

Projektai Architektai Straipsniai Pagalba Kontaktai

© 2007-2015 Namų planai Privatumas Reklama Mantra radio