Straipsnių paieška

Tekstas Ieškoti >
Kad poilsis būtų efektyvus

2010.04.13  

Svarbiausias miegamojo kambario atributas yra lova. Lovą kiekvienas renkamės pagal individualius poreikius, norus ar galimybes ir taip kuriame savo miegamojo kambario interjerą, kuris yra tikrai be galo svarbus. Juk čia mes ilsimės, todėl ir ši patalpa turi būti pritaikyta tam. Pirma taisyklė, kurios reikėtų laikytis kuriant miegamojo interjerą – neapstatyti šio kambario nereikalingais daiktais. Jame užtenka lovos, jei yra poreikis – naktinio staliuko. Jei nuspręsime kuo daugiau baldų pastatyti šiame kambaryje, jis taps panašus į daiktų sandėliuką, o tokia vieta juk nėra pati tinkamiausia poilsiui.

Kitas svarbus aspektas – teisingai išsirinkti lovą. Ji turi būti tvirta, stabili ir ilgaamžė – taigi, svarbu, jog baldai, kuriuos renkatės būtų itin kokybiški, pagaminti iš medžio masyvo ir nelakuoti, nes medis sugeria kenksmingus kvapus, jis veikia kaip natūralus filtras.

Tačiau bene svarbiausias dalykas yra čiužiniai. Juk būtent ant jų ir miegame. Nuo to, iš ko jis pagamintas ir kiek kokybiškas, priklausys ir savijauta atsikėlus iš ryto, ir poilsio efektyvumas. Geriausiai tam tinka ProNatura čiužiniai, pagaminti tik iš natūralių medžiagų, nes natūralios medžiagos geriausiai atpalaiduoja ir subalansuoja energetinę pusiausvyrą mums bemiegant. Miegojimas ant tinkamo čiužinio gali ne tik padėti neatsirasti sveikatos sutrikimams, tačiau taip pat ir išgydyti jau atsiradusius. Tokie yra ortopediniai čiužiniai, kuriuos galima reguliuoti pagal asmeninius poreikius ir reikalui esant keisti zonas ir kietumus jau jį eksploatuojant. Daugelis pardavėjų savo čiužinius vadina ortopediniais, tačiau tai netiesa, geriausiu atveju jie gali būti ergonominiais, gerai prisitaikančiais prie kūno formų. Ortopediniai čiužiniai turi turėti reguliavimo galimybę ir keistis pagal kintančius poreikius juos eksploatuojant o ne tik perkant.

Prastu miegu pasaulyje skundžiasi daugybė žmonių, galvos ir nugaros skausmai pabudus iš ryto taip pat kamuoja ne vieną. Taigi, norint išvengti ar pašalinti šias problemas, tikro ortopedinio čiužinio ar ergonominės miego sistemos įsigijimas yra puikus pasirinkimas. Čiužiniai kiekvienam žmogui paprastai yra parenkami individualiai, atsižvelgiant į poreikius bei sveikatos sutrikimus.

Įvertinkite straipsnį:
Komentarai: (0)
Jūsų komentaras:

Vardas:

 

Projektai Architektai Straipsniai Pagalba Kontaktai

© 2007-2015 Namų planai Privatumas Reklama Mantra radio