Straipsnių paieška

Tekstas Ieškoti >
Jeigu dirbti, tai dirbti be jokių nepatogumų

2010.04.20  

Vienas tokių veiksnių yra biuro aplinka – kuo geriau darbuotojai jausis savo darbo vietoje, tuo kokybiškesnis bus jų atliekamas darbas. Juk tuo metu, kai esame pavargę, susierzinę, nepatenkinti visi darbai sekasi žymiai prasčiau. Ne veltui šiandien tiek daug dėmesio yra skiriama gerai darbuotojų savijautai užtikrinti.

Kokiomis priemonėmis galime tai padaryti? Iš tiesų tam nereikia kažkokio didelių ir nuolatinių pastangų – užtenka tinkamai suplanuoti biuro interjerą (parinkti tinkamas spalvas, kurios nevargintų biure sėdint visą darbo dieną), taip pat parinkti tinkamus biuro baldus. Atlikus šiuos kelis dalykus rezultatas taps akivaizdus.

Kaip turėtų būti parenkami biuro baldai? Svarbiausi biuro baldai (tokie kaip kėdės ir stalai) turėtų būti kuo universalesni, kad tiktų kiekvienam darbuotojui, todėl geriausia yra rinktis reguliuojamus baldus. Tuomet kiekvienas darbuotojas prie savo vietos galės prisitaikyti individualiai.

Kitas svarbus dalykas – darbuotojų poilsis. Kiekviename biure privalo būti poilsio kambarys, kuriame darbuotojai galėtų atsipūsti ir pabėgti iš darbo aplinkos bent kelioms minutėms. Tokiuose poilsio kambariuose itin praverčia minkšti baldai. Čia kolektyvas gali susirinkti trumpai kavos pertraukėlei, minkštai ir jaukiai prisėdę, ramiai aptarti rūpimus klausimus. Minkštų baldų pagalba yra sukuriama neoficiali atmosfera, o kaip žinia būtent neoficialioje erdvėje ir gimsta pačios geriausios idėjos.

Įvertinkite straipsnį:
Komentarai: (0)
Jūsų komentaras:

Vardas:

 

Projektai Architektai Straipsniai Pagalba Kontaktai

© 2007-2015 Namų planai Privatumas Reklama Mantra radio