Straipsnių paieška

Tekstas Ieškoti >
Kaip išvengti įkyrių vabzdžių, naktį neduodančių ramiai miegoti?

2010.04.28  

Deja, bet ne visi gali mėgautis tokiu ramiu poilsiu gamtoje – daugybė žmonių yra alergiški įvairių vabzdžių įkandimams, o kaip žinia vasaros metu mūsų šalyje šių įkyrių padarų tiesiog apstu. Tikrai ne vieną kankina alergija uodų įkandimams – po įkandimo ant kūno atsiranda didžiulės raudonos dėmės, jau nekalbant apie tai, jog įkandimus siaubingai niežti.

Būnant gamtoje nėra sunku nuo vabzdžių apsisaugoti naudojant tam tikras purškiamas ar tepamas priemones, tačiau nakties metu vabzdžių net nepajuntame.

Vasarą miegant patalpose būna tikrai tvanku ir karšta, todėl norėdami gerai išsimiegoti visuomet paliekame pravertą langą. Tokiu būdu į namus priskrenda uodų. Kaip to išvengti? Žinoma, galima nakčiai langus uždaryti, tačiau yra ir kita išeitis.

Tinkleliai nuo uodų atsirado palyginus neseniai, tačiau kuo toliau, tuo darosi vis populiaresni. Šie tinkleliai yra montuojami prie lango ir yra tikrai patogūs – dienos metu jie puikiai praleidžia saulės šviesą, o naktį neleidžia vabzdžiams patekti į patalpą, todėl galite ramiai miegoti pravėrę langą.

Tinkleliai nuo vabzdžių itin dažnai pasirenkami tokių žmonių, kurie turi alergiją uodų įkandimams, tačiau taip pat juos mielai renkasi ir žmonės neturintys jokios alergijos. Šiuos tinklelius patartina įsigyti gyvenantiems netoliese miškų ar vandens telkinių – šalia vietų, kuriose uodų būna daugiausiai.

Įvertinkite straipsnį:
Komentarai: (0)
Jūsų komentaras:

Vardas:

 

Projektai Architektai Straipsniai Pagalba Kontaktai

© 2007-2015 Namų planai Privatumas Reklama Mantra radio