Straipsnių paieška

Tekstas Ieškoti >
Minkštų biuro baldų įvairovė

2010.05.05  

Niekam nėra paslaptis, jog minkšti baldai biure atrodo stilingai ir moderniai. Reta įmonė kurdama savo biuro interjerą neskiria dėmesio būtent minkštiems biuro baldams. Tai tarsi interjero akcentas simbolizuojantis prestižą bei solidumą. Minkštų biuro baldų būna tikrai įvairių, jie skiriasi ir savo funkcijomis.

Turbūt ne vienos įmonės patalpose galėtume rasti krėslų ar minkštasuolių. Šie minkšti baldai  paprastai yra statomi patalpoje, kurioje klientas laukia susitikimo. Tokioje patalpoje klientas ar įmonės svečias susidaro pirmą įspūdį apie įmonę, todėl paprastai yra siekiama, kad čia jis jaustųsi kuo komfortiškiau. Taip pat šie minkšti baldai yra sutinkami ir įmonės vadovo kabinete – tai dar viena įmonės reprezentacinė zona, kurioje taip pat vyksta svarbūs susitikimai ir pokalbiai.

Tuo tarpu poilsio kambariuose dažniausiai sutinkamas baldas yra kušetė. Kušetės paskirtis yra akivaizdi – jos reikalingos tam, jog darbuotojai galėtų bent kelioms minutėms atsipūsti nuo darbų, pailsėti ir atgauti jėgas.

Minkšti biuro baldai gali pasitarnauti išdėstyti ir visoje įmonės erdvėje – ypač jei biuro patalpos nėra padalintos  į atskirus kabinetus. Tuomet šie baldai gali pasitarnauti norint surengti skubų neplanuotą susirinkimą ar darbuotojų pasitarimą.

Minkštų biuro baldų paskirtis yra neoficialios erdvės kūrimas. Visi puikiai žinome, jog būtent tokioje aplinkoje idėjos gimsta žymiai lengviau, negu oficialioje erdvėje. Todėl kuriant biuro interjerą niekuomet nereiktų pamiršti ir šių biuro baldų.

Įvertinkite straipsnį:
Komentarai: (0)
Jūsų komentaras:

Vardas:

 

Projektai Architektai Straipsniai Pagalba Kontaktai

© 2007-2015 Namų planai Privatumas Reklama Mantra radio