Straipsnių paieška

Tekstas Ieškoti >
Svetainė – jaukiausia namų vieta

2010.05.07  

Svetainė – tai namų reprezentacinė zona. Būtent čia susirenka ne tik visa šeima kas dieną vakare, tačiau taip pat ir atvykę svečiai. Todėl svetainės interjerui skiriama tikrai nemažai dėmesio. Kuriant svetainės interjerą pirmiausia reikėtų apsispręsti, kokio stiliaus norite – klasikinio ar modernaus, nuo to priklausys ir svetainės spalvos, ir baldai.

Klasikiniame interjere paprastai vyrauja tamsesnės spalvos bei mediniai baldai. Jie patalpai suteikia solidumo ir prabangos įvaizdį. Tuo tarpu moderniame interjere dažniausiai pasirenkamos ryškesnės detalės, taip kuriant žaismingumo ir lengvumo įspūdį. Šiandien itin dažnai yra pasirenkamas minimalistinis interjero stilius, taip dėmesį sukoncentruojant į atskiras interjero detales, o ne į visumą. 

Dažniausiai svetainėje sutinkami baldai yra sofa, valgomasis stalas bei įvairios spintelės ar komodos. Neretai svetainei jaukumo prideda ir židinys. Tačiau labai svarbu visiems baldamas rasti tinkamas vietas - svarbu, kad jie nesimaišytų vaikščiojant po patalpą. Renkantis baldus svetainei taip pat nereikėtų apkrauti bendro patalpos vaizdo, kitaip svetainė taps panaši į daiktų sandėlį – skoninga yra tai, kas saikinga. Todėl patartina planuojant svetainės interjerą pasikonsultuoti ir su interjero specialistais.

Svetainė – tai pati jaukiausia namų vieta, todėl tikrai verta įdėti pastangų ją kuriant. Tuomet rezultatu liksite tikrai patenkinti.

Įvertinkite straipsnį:
Komentarai: (0)
Jūsų komentaras:

Vardas:

 

Projektai Architektai Straipsniai Pagalba Kontaktai

© 2007-2015 Namų planai Privatumas Reklama Mantra radio