Straipsnių paieška

Tekstas Ieškoti >
Tinklelių nuo vabzdžių privalumai

2010.05.10  

Ne vienas iš mūsų vasaros savaitgalius praleidžiame ramiame sode ar kaime. Ir tikrai ne vienas grįžę skundžiamės uodais ir kitais įkyriais vabzdžiais. Apsaugai nuo uodų siūlomos yra įvairios priemonės – pradedant purškiamomis priemonėmis, baigiant žvakėmis, kurios skleisdamos specifinį kvapą uodus atbaido. Tačiau nakties metu nuo šių įkyrių vabzdžių apsisaugoti, deja, pavyksta retai.

Tačiau išeitį rasti čia taip pat nesunku. Nors Lietuvoje tai dar nėra populiaru, tačiau kitose šalyse tinkleliai nuo uodų jau kabo bene kiekvienoje kaimo sodyboje.

Kokie yra jų privalumai? Pats didžiausias privalumas yra tai, jog naktį galite miegoti ramiai atsidarę langus, o vabzdžiai į patalpą patekti vis vien negalės – juos sulaikys tinklelis. Šie tinkleliai netemdo patalpos – iš lauko pusės jų apskritai beveik nematyti.

Tinkleliai nuo vabzdžių būna dviejų tipų – stacionarūs ir susukami. Stacionarūs tinkleliai paprastai tvirtinami iš lauko pusės. Pasibaigus sezonui jie visuomet gali būti lengvai nuimami, kadangi montuojami yra ant paprasčiausių kabliukų arba magnetų.

Vis dėlto populiaresnis variantas yra susukami tinkleliai nuo vabzdžių. Šio tinklelio dėka, galima visuomet laikyti praviras duris, o į kambarį vabzdžių vis vien nepateks. Susukami tinkleliai lygiai taip pat kaip ir stacionarūs pasibaigus vasarai yra nuimami.

Taigi, šio langų uždangalo pagalba galėsite ramiai išsimiegoti, palikę pravirus langus ir nesukdami galvos dėl įkyrių vabzdžių.

Įvertinkite straipsnį:
Komentarai: (0)
Jūsų komentaras:

Vardas:

 

Projektai Architektai Straipsniai Pagalba Kontaktai

© 2007-2015 Namų planai Privatumas Reklama Mantra radio