Straipsnių paieška

Tekstas Ieškoti >
Miegamasis kambarys

2010.05.11  

Namų interjerui šiandien yra skiriamas itin didelis dėmesys. Galima būtų ginčytis ar verta tiek laiko gaišti kuriant savo namų erdvę, ar ne. Tačiau miegamojo kambario interjero svarbos užginčyti turbūt negalėtų niekas. Juk tai pati asmeniškiausia namų erdvė – vien tik Jūsų kampelis, į kurį paprastai neįžengia netgi svečiai. Tai kambarys, kuriame pavargę užmiegate ir pabundate naujai dienai. Todėl šiam kambariui dėmesio skirti tikrai verta.

Kuriant miegamojo interjerą labai svarbų vaidmenį atlieka miegamojo kambario baldai. Labai svarbu, jog baldų čia nebūtų per daug. Užtenka lovos, esant poreikiui naktinio stalelio ir spintos drabužiams. Visi kiti baldai turėtų rasti savo vietą kituose namų kambariuose – juk miegamasis ne daiktų sandėliukas.

Lovą kiekvienas renkasi individualiai – šiandien, kitaip nei prieš gerus dvidešimt metų, šių baldų pasirinkimas tiek spalvų, tiek medžiagų, tiek dizaino atžvilgiu yra tikrai milžiniškas. Todėl tikrai rasite norimą variantą. Visi žino, jog geri baldai daug kainuoja. Tačiau tikrai nebūtina skubėti pirkti pačių brangiausių miegamojo baldų – vertėtų geriau pasižvalgyti, nes baldų parduotuvės šiandien siūlo nemažai akcijų. Todėl ir gerą lovą galite įsigyti už patrauklią kainą.

Iš tiesų yra patartina patalpų interjerą esant galimybėms keisti bent jau kas 5-7  metus. Žinoma, nebūtinai visi baldai turi būti išmesti – kartais užtenka perdažyti sienų spalvas ir perstumdyti baldus. Tačiau interjero pakeitimas daro teigiamą įtaką nuotaikai – juk gyvenime ir taip užtektinai yra monotonijos – reikia sau kartais leisti ir šiokius tokius malonumus.

Įvertinkite straipsnį:
Komentarai: (0)
Jūsų komentaras:

Vardas:

 

Projektai Architektai Straipsniai Pagalba Kontaktai

© 2007-2015 Namų planai Privatumas Reklama Mantra radio