Straipsnių paieška

Tekstas Ieškoti >
Kas šiandien laikoma moderniu biuru?

2010.05.12  

Galėtume pastebėti, kiek daug kalbų šiandien sukasi apie tai, jog biuras privalo būti modernus bei novatoriškas. Tačiau ką būtent reiškia tie žodžiai „modernus ir novatoriškas“. Modernus biuras tai nebūtinai ryškios ir rėkiančios spalvos, nenuspėjamos baldų formos ir kiti netikėti interjero sprendimai. Modernus biuras gali būti ir toks, kuriame vyrauja tradicinės spalvos – ruda, tamsiai ruda ar smėlio. Modernumo biurui pirmiausia suteikia biuro baldai.

Šiandien biuro baldų gamintojai stengiasi patenkinti vis didėjančius poreikius biure. Galime pastebėti tendenciją, jog biuro baldai, jų dizainas kuo toliau, tuo tampa vis paprastesnis - vis populiaresnės tampa tiesios švarios linijos bei formos, jokių nereikalingų stalčių ar rankenėlių- taip stengiamas pasiekti maksimalų baldų funkcionalumą bei „švarų“ stilių vengiant nereikalingos atributikos. Taigi, peršasi išvada, jog šiandien modernu yra tai, kas saikinga.

Kuriant modernų biurą gali padėti minkšti baldai. Paprastai minkšti baldai biuruose būna pritaikomi poilsio kambariuose šitaip sukuriant erdvę darbuotojų poilsiui. Tokių baldų naudojimas biure itin paplitęs Vakaruose. Šie baldai atrodo ne tik moderniai, tačiau kartu ir sukuria neoficialią erdvę įmonėje, kuri yra tiesiog privaloma norint trumpam atsipūsti.

Taigi, kalbėdami apie modernumą, pirmiausiai turime kalbėti apie patogumą - nereikalingų baldų ir interjero detalių vengimas sukuria minimalistinį interjero stilių, kuris puikiai tinka kiekvienai įmonei, nepriklausomai nuo jos veiklos srities.

Įvertinkite straipsnį:
Komentarai: (0)
Jūsų komentaras:

Vardas:

 

Projektai Architektai Straipsniai Pagalba Kontaktai

© 2007-2015 Namų planai Privatumas Reklama Mantra radio