Straipsnių paieška

Tekstas Ieškoti >
„Roletai“ – universalu ir modernu

2010.05.20  

Jei norite truputį padailinti namų interjerą, tačiau nežinote nuo ko pradėti – tuomet pirmiausiai pradėkite nuo langų. Puošdami langus galite visai nepastebimais elementais pasiekti norimą rezultatą. Čia dažniausiai pagelbėja langų puošybos elementai. Langų puošybos elementai paprastai parenkami atsižvelgiant į interjero stilių.

Užuolaidos paprastai pasirenkamos klasikiniam interjerui ir dažniausiai yra sunkiai pritaikomos kito stiliaus interjere. Tuo tarpu žaliuzės, nors ir tinka įvairaus stiliaus interjere, vis dėlto pasirenkamos rečiau. Vieni iš universaliausių ir populiariausių langų dekoro elementų šiandien yra „ roletai “ – ritininės žaliuzės. Kodėl universaliausi? Todėl , kad šis langų dekoro elementas gali būti pritaikomas bet kokioje patalpoje – „roletai“ puikiai tinka tiek miegamajam, tiek vaikų kambariui, tiek virtuvei. Pasirinkus norimą spalvą bei medžiagą galima juos pritaikyti ir prie bet kokio interjero stiliaus.

Ne paslaptis, jog šiandien kuriant namų interjerą dažniausiai pasirenkamas minimalistinis stilius – pradeda vyrauti paprastumas. Jei Jūs taip pat žvalgotės kažko paprasto, neperspausto, tačiau modernaus - pasirinkus langus dekoruoti „roletais“ niekuomet neprašausite.

Tiems, kurie ieško kažko įdomesnio turėtų patikti dar viena naujovė – „foto roletai“. Toks langų puošybos būdas šiandien dar nėra populiarus, tačiau atrodo tikrai stulbinančiau. Paprastai klientams būna pasiūlomi įvairūs paveikslėliai ar nuotraukų šablonai, iš kurių galima išsirinkti, tačiau visuomet galite pasiūlyti savo pačių darytas kokybiškas nuotraukas ar paveikslus, taip pat ir įvairius abstrakčius ornamentus, kurie suderinus visas detales, bus perkelti ant audinio.

Įvertinkite straipsnį:
Komentarai: (0)
Jūsų komentaras:

Vardas:

 

Projektai Architektai Straipsniai Pagalba Kontaktai

© 2007-2015 Namų planai Privatumas Reklama Mantra radio