Straipsnių paieška

Tekstas Ieškoti >
Gera dienos pradžia – tik gerai išsimiegojus

2010.05.21  

Kad ir kaip bebūtų gaila, vis dėlto nemažą dalį savo gyvenimo mes skiriame miegui. Atrodytų, jog per tą laiką galėtume nuveikti galybę įvairiausių dalykų, tačiau – miegas yra būtinas, jei norime atgauti jėgas po sunkios dienos. Be miego galime ištverti porą dienų, bet po to – bet kuris darbas pasirodys per sunkus. Žinotina, jog labai dažnai pervargimo bei persitempimo priežastis būna ne per daug darbų, tačiau būtent nekokybiškas poilsis.

Taigi, miego svarba mūsų gyvenime yra akivaizdi. Ką galėtume padaryti, jog mūsų miegas taptų dar kokybiškesnis. Reikėtų pažymėti, jog didelę įtaką poilsiui turi ir baldai, ant kurių miegame. Juk miegant ant nepatogios lovos, atsikėlus iš ryto neretai jaučiamas nugaros bei galvos skausmas. Dėl nekokybiško poilsio neretai atsiranda ir kitų sveikatos sutrikimų – kartais ima kamuoti nemiga, žmogus negali ilgai sukoncentruoti dėmesio. Tokias atsiradusias problemas pirmiausia reikėtų pradėti spręsti sprendžiant miego kokybės klausimą.

Renkantis miegamojo baldus, tikrai nemažai dėmesio vertėtų skirti čiužiniui, kadangi būtent ant jo ir miegame. Baldai, žinoma, taip pat yra svarbus faktorius – juk tik jų pagalba yra kuriamas miegamojo kambario jaukumas, kuris taip pat daro įtaką geram poilsiui. Tačiau čiužinys yra pagrindinis ir svarbiausias dalykas, kuriam pinigėlių nereikėtų pagailėti.

Kaip išsirinkti gerą čiužinį? Paprastai čiužiniai yra parenkami kiekvienam žmogui individualiai – tai priklauso ir nuo svorio kategorijos, o taip pat ir nuo sveikatos sutrikimų. Todėl renkantis čiužinį, visuomet galima pasikonsultuoti ir su savo gydytoju, išklausyti jo patarimų, o taip pat ir su čiužinių gamintojais – jie visuomet maloniai padės išsirinkti tinkamiausią variantą.

Įvertinkite straipsnį:
Komentarai: (0)
Jūsų komentaras:

Vardas:

 

Projektai Architektai Straipsniai Pagalba Kontaktai

© 2007-2015 Namų planai Privatumas Reklama Mantra radio