Straipsnių paieška

Tekstas Ieškoti >
Kaip sukurti palankias darbo sąlygas savo darbuotojams?

2010.05.26  

Šiandien yra tapę įprasta kalbėti apie darbuotojų gerovę ir kuo palankesnių sąlygų bei aplinkos kūrimą darbe. Tačiau neretai tai ir telieka tik kalbomis. Palankių darbo sąlygų sukūrimas tikrai nekainuoja milijonų, o naudos tai tikrai atneša – kuo darbuotojas patogiau jaučiasi savo darbo vietoje, tuo jo atliekamas darbas tampa efektyvesnis bei kokybiškesnis.

Kaip užtikrinti darbuotojų gerovę? Iš tiesų, vieną iš svarbiausių vaidmenų čia atlieka biuro baldai. Kriterijai renkantis šiuos baldus – funkcionalumas bei ilgaamžiškumas. Neverta pirkti pačių brangiausių biuro baldų, tačiau ir nusipirkus pačius pigiausius tikrai neliksite patenkinti – abejotina ar jie bus ilgaamžiški. Tokiu atveju biuro baldai greitai nusidėvės ir juos teks vėl keisti. Kaip sakoma – šykštus moka du kartus.

Besirenkant biuro baldus, vertėtų atkreipti dėmesį ir į jų funkcionalumą – šiais laikais beveik visi biuro baldai yra reguliuojami, tai leis kiekvienam darbuotojui individualiai prisitaikyti prie darbo vietos. Tokiu būdu darbuotojai darbo vietoje galės jaustis žymiai komfortiškiau. Taigi, siekiant minimalių išlaidų užtenka atkreipti dėmesį į pagrindinius biuro baldus – stalus bei kėdes.

Esant finansinėms galimybėms, darbo sąlygos gali būti derinamos ir kitais būdais. Jei įmonės patalpos yra didelės, tačiau nesuskirstytos kabinetais, efektyvu būtų naudoti pertvaras. Jų pagalba darbo vietoje būtų mažinamas šurmulys, taip leidžiant darbuotojams geriau susikoncentruoti ties atliekamu darbu. Taip pat, esant galimybėms, naudinga būtų įrengti poilsio kambarį darbuotojams. Visi puikiai suprantame, jog darbuotojai negali ištisą dieną be poilsio sėdėti prie savo darbo stalo – reikia ir erdvės, kurioje galima būtų trumpam atsipųsti.

Įvertinkite straipsnį:
Komentarai: (0)
Jūsų komentaras:

Vardas:

 

Projektai Architektai Straipsniai Pagalba Kontaktai

© 2007-2015 Namų planai Privatumas Reklama Mantra radio