Straipsnių paieška

Tekstas Ieškoti >
Baldai vaikų kambariui

2010.05.27  

Norėdami tinkamai įrengti vaiko kambarį, ieškodami jam baldų, turime atsižvelgti į tam tikrus kriterijus. Baldai, kurie stovės vaiko kambaryje, turi būti ne tik gražiai atrodantys, tačiau svarbiausia – jie privalo būti ilgaamžiški. Todėl patartina rinktis geresnės kokybės baldus, tik taip būsite užtikrinti, jog baldai tarnaus daugiau negu kelis metus.

Kalbėdami apie jaunuolio baldus, tėvai dažnai omenyje turi rašomąjį stalą bei kėdę. Tačiau ne mažiau svarbūs baldai yra lovos. Vaikų organizmas yra augantis, todėl geras poilsis jam yra tiesiog būtinas. Tokiame amžiuje stuburas dar nėra iki galo susiformavęs, todėl miegant turi būti išlaikoma kuo taisyklingesnė kūno poza – tai vienas iš būdų kaip galima išvengti stuburo iškrypimo. Būtent todėl baldų gamintojai nemažą dėmesį skiria vaikų ir jaunuolių miegamųjų baldų gamybai.

Neretai vaikams yra skiriamas mažesnis kambarys namuose. Todėl labai svarbu, jog jis nebūtų užkištas nereikalingais daiktais – kambaryje vaikui neturi būti ankšta. Būtent todėl rekomenduojama rinktis kompaktiškus baldus. Tarkim – lovas reikėtų rinktis tokias, kurios turi patalynės dėžę. Jeigu kambaryje gyvena ne vienas vaikas, tačiau keli sesės ar broliai, patartina būtų rinktis dviaukštę lovą. Tokio tipo lova puikiai gali išspręsti mažos kambario erdvės problemą, o niekam nėra paslaptis, kaip vaikai šias lovas mėgsta.

Taigi – svarbiausia yra užtikrinti vaikams geras sąlygas ne tik mokymuisi, tačiau taip pat ir poilsiui – juk tik gerai pailsėjęs žmogus gali reikiamai susikaupti ir priimti naujas žinias.

Įvertinkite straipsnį:
Komentarai: (0)
Jūsų komentaras:

Vardas:

 

Projektai Architektai Straipsniai Pagalba Kontaktai

© 2007-2015 Namų planai Privatumas Reklama Mantra radio