Straipsnių paieška

Tekstas Ieškoti >
Lova ir čiužinys – gero miego pagrindas

2010.06.11  

Kaip pagerinti savo miego kokybę? Akivaizdu, jog didžiausią įtaką čia turi baldai, ant kurių miegame. Svarbiausia lovos sudedamoji dalis – čiužinys. Todėl renkantis čiužinį ir norint įsigyti tikrai kokybišką ir sau tinkantį daiktą, vertėtų pasikonsultuoti ir su fizioterapeutu. Jie, matydami ir įvardindami sveikatos sutrikimus, tikrai padės apsispręsti renkantis. Svarbu atkreipti dėmesį, jog čiužinių yra daug įvairiausių tipų – tai lateksiniai, kokosiniai, spyruokliniai ir kiti čiužiniai. Kiekvieni iš jų turi savo privalumų. Todėl žinodami ko ieškote, tikrai žymiai lengviau išsirinksite.

Žinotina, jog čiužiniai iš natūralių medžiagų yra patys tinkamiausi poilsiui – tad vertėtų paieškoti kuo natūralesnių gaminių.

Taigi, čiužinio svarba labai didelė. Tačiau ir patys miegamojo baldai taip pat yra verti dėmesio - savaime suprantama, jog miegas negali būti kokybiškas, jeigu lova, kurioje miegame nuolatos girgžda, svyruoja ir pan. Iš pradžių galime nepastebėti, jog blogai išsimiegame – nekamuoja nei nemiga, nei kiti sveikatos sutrikimai. Tačiau jeigu ilgainiui pabudus ryte jaučiamas nuovargis, galvos bei nugaros skausmai, žmogus būna irzlus bei nedėmesingas - visa tai yra ženklas, jog miegas yra itin nekokybiškas, taigi ir poilsis yra neefektyvus. Tuomet tikrai reikia pakeisti savo miego įpročius.

Įvertinkite straipsnį:
Komentarai: (0)
Jūsų komentaras:

Vardas:

 

Projektai Architektai Straipsniai Pagalba Kontaktai

© 2007-2015 Namų planai Privatumas Reklama Mantra radio