Straipsnių paieška

Tekstas Ieškoti >
Padailinkime namus pasirinkdami tinkamus langų dekoro elementus

2010.06.16  

Šiandien tik ir girdime nesiliaujančias kalbas apie namų jaukumą ir jo kūrimą. Taip, namai yra svarbiausia mūsų gyvenimo dalis. Čia grįžtame pavargę po darbų, čia laukiame ateinančių svečių ar tiesiog ilsimės. Todėl nenuostabu, jog natūraliai kyla noras savo namus įrengti kuo jaukiau – juk patys čia gyvename, todėl namai turi būti tokie, į kuriuos visuomet norėtųsi grįžti.

Kalbėdami apie namų puošybą ir dekorą, dėmesį turėtume skirti ne tik stambiems interjero elementams, tačiau ir mažesnėms (galbūt ne taip stipriai pastebimoms) jo detalėms – jos be abejo daro nemažą įtaką bendram patalpų vaizdui. Kalbėdami apie tokias atrodytų ne itin reikšmingas interjero detales, turėtume paminėti ir langų puošybos elementus.

Langai bei jų puošybos elementai, daro tikrai didelę įtaką patalpų vaizdui – jų pagalba, pasirinkus tinkamas langų puošybos elementų spalvas bei medžiagas, galima optiškai padidinti arba mažinti erdvę.

Kokius langų puošybos elementus išsirinkti? Na, šis klausimas priklauso jau nuo Jūsų paties skonio. Pasirinkimas yra labai platus – „roletai“ (ritininės žaliuzės), vertikalios ar horizontalios žaliuzės, romanetės, užuolaidos ir t.t.

Pats populiariausiais sprendimas šiandien yra „roletai“. Jie gali būti montuojami keliais būdais – prie lango rėmų, lubų ar sienos. Susukus „roletus“ jų beveik visiškai nesimato, todėl galima netrukdomai grožėtis vaizdu pro langą. Kaip ir kitų langų puošybos elementų, taip ir „roletų“ medžiagų bei spalvų pasirinkimas yra tikrai labai didelis -galime rasti netgi medinių „roletų“.

Taigi – langų puošybos elementų dėka galime nesunkiai pagyvinti namų erdvę, suteikdami jai žaismingumo, puošnumo, modernumo ar paprastumo.

Įvertinkite straipsnį:
Komentarai: (0)
Jūsų komentaras:

Vardas:

 

Projektai Architektai Straipsniai Pagalba Kontaktai

© 2007-2015 Namų planai Privatumas Reklama Mantra radio