Straipsnių paieška

Tekstas Ieškoti >
Svarbiausia – ramus motinos ir kūdikio miegas

2010.06.17  

Pats svarbiausias dalykas nėštumo metu yra geras poilsis. Pirmaisiais nėštumo mėnesiais nuovargis gal ne taip stipriai juntamas, tačiau kuo toliau, tuo nuovargis pajuntamas greičiau ir greičiau. Gerai išsimiegoti nėščiai moteriai yra tiesiog būtina, tai užtikrina jos gerą savijautą ir, žinoma, sveikatą. Būtent todėl lova nėštumo metu tampa pagrindiniu namų baldu.

Turbūt daugelis nėščių moterų patvirtintų, jog besilaukiant yra labai sunku atrasti tinkamą miegojimo pozą – pilvukas vis didėja ir miegoti darosi vis nepatogiau. Miegoti ant nugaros turbūt yra patogiausia, tačiau tokios miego pozicijos vertėtų vengti paskutiniais nėštumo mėnesiais ( tada gimda miegant ant nugaros gali pradėti spausti kraujagysles). Daugelis knygų rašo, jog nėščiai moteriai sveikiausia miegoti yra ant šono. Tam, kad moteris gerai išsimiegotų, yra reikalingas ir tinkamas čiužinys – geriausiai toks, kuris prisitaikytų prie kūno formos. Tuomet miegant nėra jaučiamas toks didelis diskomfortas.

Taigi, jei nėštumo metu labiausiai rūpinamasi nėščiosios miegu ir savijauta, tai gimus vaikučiui visas rūpestis sutelkiamas į jį. Komfortas kūdikiui itin svarbus – kuo geriau jis jaučiasi, tuo ramesnis jis bus. Pirmaisiais jo gyvenimo metais svarbiausias kūdikiui yra geras miegas.

Tuomet didžiausiu tėvelių rūpesčių tampa kūdikio baldai. Lovytė pirmaisiais gyvenimo metais yra svarbiausia mažyliui. Norėdami užtikrinti saldų ir ramų kūdikio miegą, privalome pasirūpinti ir tinkamu čiužiniu. Jiems paprastai rekomenduojami yra kokosiniai čiužiniai, kadangi būtent šie čiužiniai yra pakankamai ir kieti. Kūdikiams nėra sveika miegoti ant per daug minkšto čiužinio.

Įvertinkite straipsnį:
Komentarai: (0)
Jūsų komentaras:

Vardas:

 

Projektai Architektai Straipsniai Pagalba Kontaktai

© 2007-2015 Namų planai Privatumas Reklama Mantra radio