Straipsnių paieška

Tekstas Ieškoti >
Miego svarba gyvenime

2010.06.22  

Grįžę namo po sunkios darbo dienos turbūt daugiau apie nieką kitką taip nesvajojame kaip apie vakarienę ir miegą. Ramus miegas reiškia gerą poilsį, o ne kas kitas kaip poilsio kokybė ir yra pagrindinis faktorius užtikrinantis mūsų sveikatą. Nepamirškime fakto, jog pervargimo priežastis dažniausiai būna ne persitempimas dėl daugybės darbų, tačiau būtent nekokybiškas poilsis.

Taigi – miego svarba mūsų gyvenime yra labai svarbi. Būtent todėl baldai, ant kurių miegame, turėtų būti rūpestingai pasirenkami, o vėliau ir prižiūrimi. Juk niekas negalėtų išsimiegoti ant girgždančios ir kietos lovos, išklibusiomis kojomis. Žinoma, tai jau kraštutinis variantas, tačiau dėmesį miegamojo baldams tikrai reikia skirti nemažą. Būtent todėl miegamojo baldai turi būti pasirenkami atsižvelgiant į medžiagas, iš kurių jie pagaminti – šis faktorius lemia baldų ilgaamžiškumo savybę. Juk vien tai, jog lova gražiai atrodys, tikrai neužtikrins to, jog joje bus patogu miegoti.

Kitas faktorius, į kurį reikėtų atkreipti dėmesį norint užtikrinti savo miego kokybę, tai čiužiniai. Geram čiužiniui nereikėtų taupyti pinigų – jeigu išsirinksite patį pigiausią, po kelių mėnesių pajusite, jog čiužinys jau yra išgulėtas ir ant jo miegoti nebėra patogu.

Paprastai rekomenduojami yra vidutinio kietumo čiužiniai. Tačiau žinotina, jog nėra bendrų kriterijų renkantis čiužinį – čiužinio pasirinkimas turėtų priklausyti nuo žmogaus svorio, amžiaus, taip pat ir nuo turimų sveikatos sutrikimų. Taigi, svarbu išsirinkti sau tinkamą čiužinį, o tuomet galėsite ramiai miegoti ir mėgautis geru poilsiu.

Įvertinkite straipsnį:
Komentarai: (0)
Jūsų komentaras:

Vardas:

 

Projektai Architektai Straipsniai Pagalba Kontaktai

© 2007-2015 Namų planai Privatumas Reklama Mantra radio