Straipsnių paieška

Tekstas Ieškoti >
Biuro kėdžių standartai

2010.07.12  

Šiandien nemažai šnekama apie biuro baldus bei jų pasirinkimą. Pradėjome vis labiau sekti Vakarų pavyzdžiu, būtent dėl to išaugo ir įmonių vadovų rūpestis darbuotojų gerove.

Dirbdami biure didžiąją dienos dalį praleidžiame sėdėdami prie savo kompiuterio ir tik per trumpas pertraukėles ar pietų pertrauką pakylame iš savo darbo vietos. Ką tai reiškia? Tai reiškia, jog visą dalį dienos mes prasėdime ant tos pačios biuro kėdės. Būtent dėl to yra labai svarbu, jog ši kėdė būtų tinkama ir, žinoma, patogi.

Netaisyklinga laikysena sėdint gali sukelti daugybę įvairių sveikatos negalavimų, pradedant paprastu irzlumu ir baigiant sunkiais nugaros skausmais. Be to, žmogus, kuris savo darbo vietoje jaučiasi prastai, nepatogiai, sunkiau susikaupia darbui – taip ir atliekamo darbo efektyvumas bei kokybė.

Visi šie faktoriai tiesiog rėkte rėkia: “Norite, jog Jūsų darbuotojai būtų žvalūs ir dirbtų efektyviai? Sukurkite jiems palankias sąlygas!“.

Kokios biuro kėdės yra geriausios ir tinkamiausios? Populiariausiai pasirenkamos yra reguliuojamo aukščio biuro kėdė, su kėlimo ir sukimo mechanizmu, leidžiančiu keisti kėdės aukštį bei atlošo atlenkimo kampą.

Renkantis kėdes taip pat reikėtų atsižvelgti ir į darbuotojų reikalavimus – galbūt kai kurie iš jų turi specifinių sveikatos nusiskundimų.

Biuro kėdžių ir apskritai biuro baldų pasirinkimas šiandien yra tiesiog milžiniškas – galite rinktis iš paprastų arba itin solidžių biuro baldų, tai jau priklausys nuo Jūsų pačių poreikių.

Įvertinkite straipsnį:
Komentarai: (0)
Jūsų komentaras:

Vardas:

 

Projektai Architektai Straipsniai Pagalba Kontaktai

© 2007-2015 Namų planai Privatumas Reklama Mantra radio