Straipsnių paieška

Tekstas Ieškoti >
Biuro interjeras – spalvos ir baldai

2010.08.05  

Kodėl biuro interjerui šiandien yra skiriamas toks milžiniškas dėmesys? Atsakymas yra gana akivaizdus – tai yra Jūsų įmonės įvaizdžio dalis, o Jūsų įvaizdis svarbus tuomet, kuomet norite palikti įspūdį savo klientui. Taigi, tai tarsi įmonės veidas, įmonės vizitinė kortelė, be kurios apsieiti tiesiog neįmanoma.

Koks yra šiuolaikinis biuras? Taip, pirmas žodis šaunantis į galvą yra – modernus. Šiandien biuruose dominuoja minimalistinis stilius. Paprastai vengiama prašmatnumo, įspūdingų interjero detalių, daugiau dėmesio skiriama biuro baldams bei biuro spalvoms.

Tiesa, nėra vienos nuomonės, kokia spalva yra pati tinkamiausia biuro patalpoms, tačiau įmonės paprastai renkasi švelnias ir solidžiai atrodančias spalvas (tokias kaip ruda, smėlio ar pieno). Nepatartina rinktis itin ryškių spalvų (ryškiai geltonos, oranžinės, raudonos ir t.t.) – tokios spalvos vargina, todėl darbuotojai negalės susikaupti, pradės blaškytis.

Jei įmonės patalpos yra mažos, galima jas optiškai padidinti – kuo šviesesnes sienų spalvas pasirinksite, tuo patalpa atrodys erdvesnė. Ir atvirkščiai – jei biuro patalpos yra per didelės, nudažius sienas tamsesnėmis spalvomis, patalpa atrodys šiek tiek mažesnė ir jaukesnė.

Svarbų vaidmenį kuriant biuro interjerą vaidina ir biuro baldai. Paprastai jų spalva yra derinama prie biuro sienų spalvų. Dažniausiai biuro baldai pasirenkami tamsesnių spalvų – toks pasirinkimas yra praktiškiausias. Žinoma, ne vien spalvos kuria visą interjero vaizdą. Jei norite, jog biuras atrodytų šiuolaikiškai ir moderniai vertėtų pagalvoti apie bendrą darbo erdvę, kuomet biuro patalpa nėra suskirstyta kabinetais ir visi darbuotojai dirba keliose labai didelėse patalpose. Sakote tai neįmanoma, nes kils daug triukšmo, šurmulio ir darbuotojai negalės susikaupti dirbdami? Čia Jums padės biuro pertvaros, sukuriančios individualią darbo erdvę kiekvienam darbuotojui, tačiau leidžiančios kolektyvui laisvai bendrauti tarpusavyje nelakstant iš vieno kabineto į kitą.

Įvertinkite straipsnį:
Komentarai: (0)
Jūsų komentaras:

Vardas:

 

Projektai Architektai Straipsniai Pagalba Kontaktai

© 2007-2015 Namų planai Privatumas Reklama Mantra radio