Straipsnių paieška

Tekstas Ieškoti >
Biuro pertvaros

2010.08.12  

Kalbant apie modernų šiuolaikinį biurą galime išgirsti vis daugiau nuomonių apie tai, jog biuro patalpos suskirstytos į atskirus kabinetus yra ne tik nepraktiškas (kadangi komandos nariai negali laisvai bendrauti tarpusavyje), tačiau ir estetiniu atžvilgiu prastas sprendimas. Tačiau jei įmonė yra didelė gali kilti problemų įrengus vieną didelę patalpą.

Darbuotojai dirbantys kartu didelėje erdvėje ilgainiui pradeda pasigesti individualios savo darbo erdvės. Dažnai susikaupti trukdo aplinkinis triukšmas ir kolegų šurmulys, todėl darbas didelėje erdvėje darosi sunkus ir varginantis. Tačiau viskam yra išeitis. Visame pasaulyje įmonių vadovai triukšmo problemą sprendžia labai paprastai – biure paprasčiausiai yra pastatomos pertvaros.

Modernios pertvaros ne tik optimaliai padidina erdvę, tačiau ir sukuria atskiras darbo vietas. Jų pagalba galima suskirstyti patalpą tam tikromis darbo zonomis (tarkim, pagal darbo sritis). Pertvaros gali būti statomos bet kuriose vietose, jos nėra stacionarios, todėl vėliau pagal poreikį gali būti perstatytos kitur. Paprastai pertvaros yra pastatomos ant žemės, nors taip pat gali būti tvirtinamos ir ant stalo.

Koks pagrindinis pertvarų privalumas? Pertvaros ne tik padeda sumažinti triukšmą, tačiau taip pat netrukdo kolegoms bendrauti tarpusavyje. Tai sprendimas, kuris ne tik padeda didinti darbo kokybę bei gerina darbo sąlygas, tačiau taip pat ir daro biurą modernesnį bei novatoriškesnį. Jau seniai yra žinoma, jog kuo geriau jausis Jūsų darbuotojai darbe, tuo kokybiškiau jie atliks savo darbą.

Įvertinkite straipsnį:
Komentarai: (0)
Jūsų komentaras:

Vardas:

 

Projektai Architektai Straipsniai Pagalba Kontaktai

© 2007-2015 Namų planai Privatumas Reklama Mantra radio