Straipsnių paieška

Tekstas Ieškoti >
Rugsėjo 7-10 dienomis Šanchajuje įvyks tarptautinė baldų paroda „Furniture China 2010”

2010.08.19  

“Furniture China” – tai viena svarbiausių pasaulyje vykstančių baldų parodų, kasmet sulaukianti milžiniško dėmesio. Čia atvyksta daugybė tarptautinių baldų verslo atstovų. Parodoje kasmet pristatomi nauji produktai, ieškoma naujų kontaktų, baldų verslo atstovai siekia savo produktų plėtros į naujas pasaulio rinkas.

„Furniture China“ paroda kiekvienais metais rengiama rugsėjo mėnesį Šanchajuje. Šiemet ji įvyks rugsėjo 7 – 10 dienomis. Tai vienas geriausių renginių skirtas tikslinėms rinkų analizėms, susijęs ne tik su Azijos rinkomis, tačiau taip pat skirtas ir įvairių Vakarų rinkų plėtrai.

Paroda „Furinture China 2010“ – tai unikalus renginys, patrauklus tiek jo lankytojams, tiek dalyviams – naujos idėjos, nauji kontaktai – tai galimybė sužinoti apie pasaulinę baldų pramonę ir jos plėtrą.

Didžiausios paklausos sulaukę lauko baldai tampa sparčiausiai kylančiu parodos sektoriumi. Taip pat didelės paklausos kasmetinėje parodoje sulaukia ir pristatomi biuro baldai. Vis labiau kylant darbo standartams, siekiant gerinti darbo sąlygas pradeda klestėti biuro baldų pramonė. Nors biuro baldai nėra naujas atradimas, jų pramonė ateityje ir toliau plėsis ir siūlomų produktų kokybė bėgant laikui tik gerės.

Įvertinkite straipsnį:
Komentarai: (0)
Jūsų komentaras:

Vardas:

 

Projektai Architektai Straipsniai Pagalba Kontaktai

© 2007-2015 Namų planai Privatumas Reklama Mantra radio