Straipsnių paieška

Tekstas Ieškoti >
Biuro baldai – funkcionalumas svarbiau už dizainą

2010.08.31  

Biuro interjerui šiandien skiriama tikrai milžiniška reikšmė. Norima, kad biuras būtų kuo modernesnis ir novatoriškesnis. Tokiu būdu siekiama palikti klientams bei įmonės svečiams gerą įspūdį bei sukurti geras darbo sąlygas darbuotojams.

Vis dėlto stilius (biuro interjeras) turėtų būti antraeilis dalykas. Didžiausias dėmesys turėtų būti skiriamas biuro baldų kokybei bei funkcionalumui. Jei biuras atrodys modernus, tačiau baldai jame bus nepraktiški ir nefunkcionalūs – tai tikrai nedidins darbo efektyvumo ir kokybės.

Svarbiausia – darbuotojai biure turi jaustis gerai, tad biuro baldai turi būti patogūs. Jei žmogus skundžiasi, jog nuo sėdėjimo jam skauda nugarą – vadinasi, kėdė ant kurios jis sėdi dirbdamas privalo būti nedelsiant pakeista. Į tokius dalykus negali būti paprasčiausiai numojama ranka.

Dar vienas labai svarbus dalykas, į kurį reikėtų atsižvelgti įrenginėjant naują biurą, tai biuro erdvių išplanavimas. Biuras turi būti padalintas į kelias erdves – oficialiąsias (viešąsias, kuriose rengiami susitikimai, susirinkimai ir t.t.) bei poilsio kambarius (kur darbuotojai gali trumpam atsipųsti nuo darbo).

Taip pat svarbu yra ir individualių erdvių darbuotojams sukūrimas. Tokios erdvės reikalingos tam, kad darbuotojai galėtų ramiai, be trukdžių dirbti. Erdvių skirstymas kabinetais jau iš dalies yra atgyvenęs dalykas, juo labiau, kad toks erdvių suskirstymas trukdo darbuotojams laisvai tarpusavyje bendrauti. Individualių darbo vietų sukūrimui gali pasitarnauti biuro pertvaros – jų galima ne tik sukurti atskiras darbo vietas, tačiau taip pat ir padalinti biuro patalpą pagal tam tikras darbo zonas.

Įvertinkite straipsnį:
Komentarai: (0)
Jūsų komentaras:

Vardas:

 

Projektai Architektai Straipsniai Pagalba Kontaktai

© 2007-2015 Namų planai Privatumas Reklama Mantra radio